PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668347}

Pierwszy śnieg

The Snowman
5,4 50 019
ocen
5,4 10 1 50019
3,7 10
ocen krytyków
Pierwszy śnieg
powrót do forum filmu Pierwszy śnieg

Tom Hardy

ocenił(a) film na 3

Lubię Michaela Fassbendera (zwł. za "12 Years A Slave"), ale kiedy czytałem cykl o Harrym Hole, to na końcu (po wewnętrznej stronie okładki) znajdowało się jego małe dossier ze szkicem twarzy i zawsze kiedy na nią patrzyłem (od "Człowieka Nietoperza" po "Pragnienie" myślałem sobie... przecież to mordeczka Toma Hardy'ego.

ocenił(a) film na 4
dorian_fw

lubię Hardy'ego ale imo nie pasuje on roli Harry'ego przez swoją fizjonomię właśnie!!
Harry jest bardzo wysoki, ponad 190cm, Hardy - tylko 175cm. Fassenbender ma ponad 180cm - nie idealnie ale lepiej niż Hardy;)
Harry jest szczupły, w różnych częściach sagi bardziej lub mniej umięśniony, ale jak już to żylasty, Hardy jest napakowany.
Harry ma twarz pooraną alkoholem, doświadczeniem, oczy często podkrążone, wymięty jest, często ostrzyżony na jeża - do tego wizerunku bliżej imo Fassenbender'owi (męskie rysy twarzy) niż Hardy'emu z jego jednak chłopięcą twarzą.
nawet jakby makijażyści przerabiali codziennie buźkę Hardy'ego podobnie jak Charlize Theron do roli w Monster, to jednak nie.
nie mówię, że Fassenbender jest najlepszym kandydatem do roli Harry'ego Hole'a, ale jednak sporo lepszym niż Hardy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones