PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472754}

Piknik z niedźwiedziami

A Walk in the Woods
6,3 8 227
ocen
6,3 10 1 8227
5,5 4
oceny krytyków
Piknik z niedźwiedziami
powrót do forum filmu Piknik z niedźwiedziami

5/10 TYPOWY ŚREDNIAK

ocenił(a) film na 5

Jako tako się ten film ogląda,ale jednak spodziewałem się czegoś lepszego.Ja wiem,że to nie jest mrożący krew w żyłach thriller,ani sensacyjka,ale jednak oczekiwałem po tym filmie więcej emocji.Ogląda się ten obraz beznamiętnie,nie wciąga widza ta historyjka,a wręcz momentami delikatnie przynudza.Na plus na pewno Nolte,fajna taka autoironiczna rola(moim zdaniem przyćmił Redforda),ładne widoczki,niezły momentami humor,oraz kilka ciekawszych momentów(jak ta z whisky).Film można zobaczyć przy piwku i orzeszkach,ale szału nie ma.

kleju30

Witam . Zgadzam sie z kleju30 w 100% . Też spodziewałem się ciekawego przygodowego z pięknymi pejzażami i z odrobiną humoru filmu a była nuda dla ludzi w wieku aktorów grajacych w tym filmie . Szkoda czasu lepiej jeszcze raz obejżeć ulubiony film niż tracić czas na to.....

ocenił(a) film na 4
kleju30

Zgadzam się w 100% :) pozdrawiam !!!

użytkownik usunięty
kleju30

Pewnie sam już kroczę smugą cienia ;-) ponieważ mi podobał się bardzo i żałuję, że takich filmów robi się obecnie nie za wiele.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Uważam, że emocji było w tym filmie bardzo dużo, i wciągał jak mało który! Gusta są różne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones