PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584460}
7,1 59
ocen
7,1 10 1 59
Piko
powrót do forum filmu Piko

Polecam

ocenił(a) film na 9

Świetny film, polecam. Z rzadka można spotkać się z filmem, który mówi o dragach bez nadmiernego dydaktyzmu. Ten taki jest. Ukazuje twarz uzależnienia bez make-upu, ale też nie narzuca punktu widzenia. Biorący przez wiele lat bohaterowie mówią o tym, co złego ale również co dobrego dał im narkotyk.

titi

Z racji tego że ktoś bardzo się postarał i zrobił napisy ;) , z przyjemnością pójdę tym tropem . I co jest bardzo obiecujące i budujące .. powstają napisy do kolejnych ciekawych filmów .

ocenił(a) film na 9
samuel_4

Heh, nie spodziewałam się odpowiedzi na tym forum. Film w Polsce mało znany, niestety...

titi

Pisałem na napisy24 , ale widocznie tam wiadomości nie dochodzą tak sprawnie. Ale dzięki Tobie jest szansa obejrzeć też te mało znane filmy na szczęście. Czekam więc na kolejne tłumaczenia . Obecnie szukam muzyki z Ogrodu.. Ciężko będzie . Tam jest taki piękny motyw ...

samuel_4

odświeżę temat i powiem ze nie potrzeba już napisów :)

ocenił(a) film na 8
samuel_4

Film jest dostępny na większości portali filmowych i bardzo dobrze. Piko to naprawdę mocny film do tego naprawdę ciekawie nakręcony. Problem narkomanii został doskonale tu nakręcony tak jak jest w rzeczywistości przez to można mówić że jest dość kontrowersyjny materiał. Uważam że każdy powinien go obejrzeć szczególnie ludzie młodzi (moi rówieśnicy) którzy częstą mówią że jeden raz i nic się stanie, Myślę że wiele osób przez to nie sięgnie po narkotyki w ogóle. Tym bardziej cieszy że film został dość mocno rozpowszechniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones