PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715472}

Piku

6,4 324
oceny
6,4 10 1 324
Piku
powrót do forum filmu Piku

Film o kupie....co by nie mówić stanowi meritum sprawy....polecam ogląda się nieźle..

ocenił(a) film na 8
nemezis1212

Film mi się podobał.
I to pomimo tego, że nie przepadam za Irrfanem Khanem (choć cenię go jako aktora), nie cierpię Deepiki Padukone, (której widok na ekranie wywołuje u mnie pokrzywkę na skórze) a Amitabh Bachchan nie jest wybredny w doborze ról.
Film mi się podobał.
Pomimo tego, że jakiś **** na Filmwebie zakwalifikował go jako KOMEDIĘ (!!?) i spodziewałem się zupełnie czegoś innego.
Bo przecież komedia romantyczna czy obyczajowa to nie to samo co komedia.

Polecam go raczej nie do oglądania w grupie choć proszę nie oczekiwać jakiegoś traktatu filozoficznego.
To tylko lub aż(!) dobrze zrobiony film komercyjny dla widzów oczekujących czegoś więcej niż bluzgów, przemocy, momentów czy efektów specjalnych i czegoś mniej niż odpowiedzi o sens życia i cel świata..

ocenił(a) film na 8
tia-non

....dodałabym do tego jeszcze jedno nie jest to bollywoodzki blichtr:) pozd

ocenił(a) film na 5
nemezis1212

Dla mnie średni. W sumie najgorszy nie był ale jakiś taki...no czegoś mi brakowało.

ocenił(a) film na 6
tia-non

Myślę, że komentarz trafia w sedno, zwłaszcza ostatnie zdanie. Od siebie mogę dodać, że zapowiadał się bardzo obiecująco, ale pod koniec było już nieco gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones