PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713678}
4,5 5 584
oceny
4,5 10 1 5584
Pilecki
powrót do forum filmu Pilecki

Szkoda, że premiera będzie miała miejsce dopiero za rok.

ocenił(a) film na 9
Szczurzyca

Robimy wszystko by była jak najszybciej ;)
Zapraszamy na stronę www.projektpilecki.pl - tam jest wszystko na bieżąco.

Szczurzyca

Dobrze też, że ktoś się za to wziął, bo ani widu, ani słychu o Pileckim. Ostatnio pośmiertnie awansowali go do rangi pułkownika, wcześniej Bugajski nakręcił spektakl telewizyjny. Teraz wreszcie mamy film fabularny. Chwała ludziom, którzy się tego podjęli, choć warunków u nas do robienia filmów o polskich bohaterach nie ma - PISF daje kasę tylko na te filmy, które zatwierdzi cenzurka, które są odpowiednie. Nie, nie jestem moherem, bo i dobrze, że nie dali na Smoleńsk - to byłoby popieranie sekty. Tak mamy postać Witolda Pileckiego, zupełnie zapomnianą. Do młodszych użytkowników - zróbcie test i spytajcie się dziadków, rodziców i kolegów kim był Witold Pilecki. Ciekawe ile będzie cokolwiek o nim wiedziało.

Banana_Power

popieranie sekty?? jestes tępym lemingiem wiecej tvn i gw i przedawkujesz głupotą

normalny77

"Każdy kto jest przeciwko PiS, to leming; każdy kto jest przeciwko PO, to moher."

Ludzie, którzy wierzą w bajki o trotylu czy zamach Rosji na prezydenta Polski na terenie...Rosji, są niespełna rozumu, a jeśli jeszcze te tezy nie są poparte dowodami, to jak ich nazywać, jeśli nie sektą smoleńską?

ocenił(a) film na 4
Banana_Power

A ty na jakiej podstawie twierdzisz że zamachu nie było ? Bzdury plecione przez gości opłacanych przez nierząd RP i nagłaśniane w mediach głównego ścieku to dla ciebie źródło informacji ? Wszystko jest możliwe nie można wykluczać zamachu jak się nie zbadało dokładnie NIC. Ani skrzynek ani wraku k...wa nic. NIe zastanawiało cie dlaczego ruskie nie oddają wraku ba nawet go umyli. Nic żadna czerwona lampka się nie zaświeciła. Albo sprawa płotu https://www.youtube.com/watch?v=bGMn8EItrZM . Wyłącz tvn zacznij myśleć.

malone_lu

Mnie nie dziwi, że Rosja nie oddaje wraku. Dziwi mnie to, dlaczego rząd Tuska, a właściwie tylko kilka osób, oddało ten wrak właśnie Rosji. Dlaczego? Warto się nad tym zastanowić. I nie twierdzę, że zamachu nie było - napisałem tylko, że trudno jest mi uwierzyć w zamach Rosjan na ich własnym terytorium.

PS. Wytykając mi czerpanie wiedzy z TV (chybione), tylko potwierdzasz to co napisałem - każdy kto przeciwko PiS, to leming, który - stereotypowo - czerpie wiedzę z TVN, GW i TOK FM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones