PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123310}

Piorun

Bolt
6,7 71 480
ocen
6,7 10 1 71480
6,2 12
ocen krytyków
Piorun
powrót do forum filmu Piorun

Niestety przejechalem sie na dubbingu. Chodzi mi dokladnie o to ze zmienili go diametralnie od czasu pierwszej reklamy. Gdzie 'jestem panem swiata/pozycze Ci banke'? Gdzie genialne 'on ma fotoghhhhhhraficzna pamiec'? Gdzie 'co Ty, alpinista/Ty sie tej telewizji naogladales'? Zawiodlem sie totalnie. Nie zeby glosy byly zle ale reklama ów narobila mi takiego smaku ze bylem gotow placic w premiere zeby go zobaczyc ale na szczescie poczekalem do dzis. Gdyby dubb byl taki jak w reklamie to dałbym 8/10 za fabułe, animacje, 3D i muzyke.

Geohound

Ja sie nie zawiodłem na filmie

Geohound

mowisz o polskim dubbingu

trza było ogladnac w ang. trailery angielski ogladalem i brzmiało calkiem fajnie...

ale znajac zycie w kinach nie ma wersji z napisami??

ocenił(a) film na 6
matix87

Nie ma. Ale mi chodzi o to ze zabili dubbing w polskiej wersji kinowej wzgledem pierwszej polskiej reklamy ktora miala swietne teksty i swietne glosy mimo ze nieznane. I tylko dlatego ze film musial byc promowany jako "gwieździsty dubbing" stracil moim zdaniem na jakosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones