PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123310}

Piorun

Bolt
6,7 71 485
ocen
6,7 10 1 71485
6,2 12
ocen krytyków
Piorun
powrót do forum filmu Piorun

Dzisiaj mogłam trochę dłużej posiedzieć wieczorem i dlatego zadaję wam pytanie,które chciałam zadać jutro rano,ale chcę już dzisiaj,bo mam już pomysł na zdania.Byćmoże nie zwróciliście wcale uwagi na ten szcxzegół,i pewnie nie uznajecie tego za błąd w opracowaniu sztuczek wykonywanych przez Pioruna.Pytanie brzmi następująco:W jaki sposób pies,nawet zmodyfikowany genetycznie,może strzelać laserem z oczu,jak np.maszyna lub robot?Te zdolności Pioruna,zgodnie z treścią bajki,powstały na skutek
modyfikacji genetycznej,która dodała pieskowi te nowe umiejętności.Przecież jest to modyfikacja "GENETYCZNA",czyli dotyczy czegoś co jest "Żywym organizmem".Więc,jak żywy pies,któremu dodano nowe umiejętności,pochodzące z genetyki,czyli przyrody,może strzelać laserem z żywych oczu?Przecież nie jest robotem.Ja wiem,że to co umiał Piorun było "nadpsie",ale była to manipulacja genetyczna,co oznacza,że może mieć zdolności połączone tylko z funkcjami ciała,a nie zmieniające go maszynę,prawda?Mógłby,zamiast lasera mrugnąc okiem,a wtedy supersilna i aktywna siatkówka rozbroiła by ten helikopter,racja?Jego inne zdolności są jak najbardziej na miejscu:super szczekanie,mocna głowa,powerłapki,oraz wykonuje niesamowicie wysokie,niemożliwe dla ziemskich zwierząt skoki.Ogólnie film piękny,śmieszny i z ważnym przesłaniem dla młodych widzów.Polecam w orginalnej DISNEY wersji językowej.Fakt,że reżyser trochę więcej skupił się na efektach scenicznych w bajce,ale naprawdę dobry,można zobaczyć,zwłaszca z dziećmi,bo jest to film dla dzieci,przedefszystkim!!!!!!Rozrywka również dla całej rodziny,polecam,w orginalnej wersji DISNEY studio dubbingowej!!
A jakie zdanie macie wy,co do tego lasera,napiszcie.Polecam,wszystkim!!!!

Pozdrawiam Felinka.

ocenił(a) film na 7
pass24

Masz rację.Jednak film był edukacyjny dla dziecka,z ważnym przesłaniem.
Skoro ma on za zadanie,czegoś dziecko nauczyć,to ten element,pod takim adresem trochę nie pasował.Faktycznie,nie ma co się nad tym długo zastanawiać.W dawnych produkcjach W.Disneya,wszystko było pokazane tak prawdziwie jak trzeba,że zwierzątka to zwierzątka,roboty,robotami,a ludzie to ludzie.Nawet jeśli była to bajka z magicznymi efektami(kiedyś),to i tak nie mieszała ze sobą odrębnych dziedzin i światów.
Kiedyś byćmoże będziesz miał dzieci,a one zechcą to obejrzeć.Będziesz im chyba musiał w takim wypadku,tłumaczyć,dlaczego ten pies strzelał laserem.Tutaj dzieci mają trochę nie jasny obraz co do tego detalu.Jednak nie ma co o yym myśleć,wszystko samo się ułoży.Film bardzo dobry,oceniam 8\10.Zgadzam się z tobą.NIech takimi sprawami zajmują się reż
yserzy i s
pecjaliści od bajek oraz dzieci,a nie my.

Pozdrawiam Felinka.

Felinka

no przeciez to bajka wymyslili to ja tam sie nad takimi rzeczami nei glowie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones