PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123310}

Piorun

Bolt
6,7 71 485
ocen
6,7 10 1 71485
6,2 12
ocen krytyków
Piorun
powrót do forum filmu Piorun

Witam ! Mam nietypowe pytanie. Jesteśmy z żoną osobami uważającymi się
za młode (mamy koło 30-stki) i jednocześnie zagorzałymi fanami
komputerowych animacji typu Shrek, Madagaskar, Dżungla itp. Mam więc
związane z tym pytanie - czy warto iść na film Piorun? Drugie pytanie -
czy będzie opałem jak pójdziemy sami (tzn. bez "wypożyczania" jakiegoś
berbecia od znajomych :)? Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
yablonski

Film jest raczej malo smieszny, ale lekki w ogladaniu. Zalezy jak Panstwo wygladacie... czy na mniej niz 30, czy wiecej niz 30... ;) pozdrawiam i zycze milego seansu

yablonski

Jak najbardziej powinni Państwo się wybrać! :) Humor jest świetny, czasem smialiśmy się w kinie do łez i te przezabawne gołębie towarzyszące bohaterowi przez cały film,hehe - polecam gorąco:)
Mamy z chłopakiem po dwadzieścia parę lat, a jednak każdy ma w sobie ciągle coś z dziecka;)

yablonski

Jasne ze warto :). Chocby tylko po to, by zobaczyc golebie i chomika w akcji :)

ocenił(a) film na 9
yablonski

dokladnie, dla golebi i chomika warto niezaleznie od wieku. pierwsza bajka od czasu aut, ktorej ogladanie z synkiem mnie nie nudzilo.

1492007

Warto iść na ten film.Polecam wam

ocenił(a) film na 7
Iron_Man19

idźcie, idźcie :)

yablonski

Jasne,że warto iść. Ja sama mam 20 lat i kiedy byłam z kolegą w kinie (był to seans wczesnopopołudniowy) byli sami dorośli i chyba tylko 1 dzieciaczek z mamą;) Naprawdę warto! Polecam zwłaszcza 3D!

ocenił(a) film na 5
yablonski

Nie idźcie tam. Ośmieszycie się i przy wychodzeniu z sali będziecie słyszeć szepty i widzieć palce na was wskazujące. Dorośli nie mogą oglądać takich filmów. Na drugi dzień jakiś dziennikarz napisze o tym w gazecie. W ciągu tygodnia każdy będzie miał na kompie wasze zdjęcie przesłane mailem podczas pracy. W tv zaczną się debaty na temat dorosłych zabierających miejsca dzieciom w kinie. Będziecie na wikipedii jako najbardziej infantylni 30latkowie w polsce. Czy tego chcecie? Zastanówcie co pomyśli dziecko siedzące obok was podczas seansu. :D Nie mogę uwierzyć w to pytanie :P

weasel_3

Pojechałeś stary po krawędzi, oj pojechałeś hehe...

weasel_3

O piękny post chyba sobie go gdzieś zapiszę ;P Miałem podobne odczucia co do pytającego.

ocenił(a) film na 8
weasel_3

podobno kto pyta nie błądzi ;> mam rację ?
kpinę sobie zostaw na rano jak spojrzysz w lustro.

ocenił(a) film na 8
Czakira

ha! teraz wiem dlaczego mówią, że ironia jest sposobem wypowiedzi charakterystycznym dla osób inteligentnych i tylko przez nie rozumianym :]

ocenił(a) film na 5
Czakira

oj tam zaraz tak ostro ...
przytulak ? :)

ocenił(a) film na 9
yablonski

10/10Nie jestem strasznym fanem bajek, ale czasem warto iśc do kina na bajkę,a na pewno na PIORUNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja jeszcze nigdy nie naśmiała się tak z chomika ,kota,psa i gołębi.[mam więcej niż 30 lat]

ocenił(a) film na 9
iza120873

Podpisuję sie! Dokładnie tak! Piorun to najlepsza bajka po Ice Age :) (też mam prawie 30) ;) 10/10

ocenił(a) film na 8
meteser_2

Byłam na tym filmie z moją 50-letnią mamą i obie uśmiałyśmy się do łez, więc, tak,spokojnie może iść dwoje dorosłych:)

yablonski

byliście? :D będziecie? opowiadaj xDDD



yablonski

Myślę że śmiało można iść. Na pioruna sam poszedłem trochę przypadkowo:). Filmek zaskoczył mnie pozytywnie, bo spodziewałem się strasznego "padła".

Berbecia wypożyczać nie trzeba:)

yablonski

Byłem na Piorunie z córką, która od razu stała się wielką fanką tego pieska. Teksty jak zwykle w tych produkcjach są dla dorosłych ;-)
Dawno się tak nie usmiałem. Nie byłem w tym odosobniony, bo po prawej i lewej rodzice reagowali w ten sam sposób.
Tak jak moi przedmówcy wyróżniam gołębie i chomika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones