PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123310}

Piorun

Bolt
6,7 71 485
ocen
6,7 10 1 71485
6,2 12
ocen krytyków
Piorun
powrót do forum filmu Piorun

10 głos był na ocenę 1/10 co można łatwo stwierdzić. Kto taki mądry? Ludzie proszę was opanujcie się. Takiego debilstwa i idiotyzmu świat nie widział. Jak wam się coś nie podoba to tego nie oglądajcie ale wy wolicie przed zobaczeniem filmu wystawić 1/10 bo przecież taka szmira jak Ojciec Chrzestny, American Beauty czy Wall.e na to zasługuje (ze mną to nie ma nic wspólnego :P)

ocenił(a) film na 5
fifa114

No niestety sa takie ciołki, które ocenia zanim zobacza (o ile w ogóle obejrza) albo bo w filmie gra aktor którego nie lubia wystawiaja 1. I to z paru kont fikcyjnie załozonych. Ale z takimi walczyc to jak z wiatrakami.

fifa114

Co poradzisz? Tępota pokemonów nie zna granic. Nawet gry oceniają zanim wyjdą. Takie parchło tylko wortal nam psuje :/

Pikuslaw

Albo oceniają dlatego na 1 bo nie lubią piosenkarki

fifa114

Skąd wiesz że wystawiali ocene przed zobaczeniem ??
Premiera światowa juz była ...

"Jak wam się coś nie podoba to tego nie oglądajcie" - To mnie wprost rozwaliło . Jeśli ktoś nie zobaczy filmu to nie może stwierdzić czy ssie mu podobał czy też nie .I na pewno nie ty będziesz decydowała co ktoś chce zobaczyć ...

Pozdrawiam .

LegallyBrunette

Ty chyba nie rozumiesz podstawy mojej wypowiedzi.

Ktoś pisze na forum cytuję

"To będzie mega shit dla głupich dzieci. Nie pociąga mnie taki typ animacji"

Sorry ale po takiej wypowiedzi trudno nie wyjść z równowagi. Zawiodłem się na wielu filmach ale tylko 3 dostały ocenę 1/10 bo to naprawdę tytuły, które są po prostu tak słabe, że arcydziełem jest przy nich Jaś Fasola. Jak można wystawić taką ocenę? Będąc obiektywnym nie można :]

fifa114

Aaa. no jeśli kos tak napisał i wyrażnie wynika że nie oglądał i dał 1 , to przepraszam ;)

Zrozumiałam ze nie odwołujesz się do konkretnego przypadku tylko stwierdzasz na podstawie średniej filmu .

Ps Właśnie zobaczyłam że głosu w filmie będzie użyczał Pan Plastik (Ron Moss) . Muszę to obejrzeć po angielsku :DDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones