PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123310}

Piorun

Bolt
6,7 71 485
ocen
6,7 10 1 71485
6,2 12
ocen krytyków
Piorun
powrót do forum filmu Piorun

Piorun Cyfrowy

ocenił(a) film na 3

jakie wrażenia podczas seansu czy film trwa krócej niż w zwykłym kinie czy jest takie wrażenie jak w kinie Imax czy normalnie jak to wszystko wygląda??? czy po filmie bolały was oczy ??

Adiskuter

bolały oczy, nos i głowa, ale jak ktoś jest ciekawy, to warto :P

ocenił(a) film na 9
Adiskuter

Mnie tam nic nie bolało. Polecam 3D, jest ciekawiej.

olazet

Mnie potem oczy nie bolały.

ocenił(a) film na 3
Adiskuter

a jakie wrażenia ??? warto się wybrać na seans cyfrowy czy zwykły ??? czy jest takie wrażenie jak w kinie Imax?? ile trwa film ??

Adiskuter

Moje wrażenia są rewelacyjnie

ocenił(a) film na 9
Adiskuter

wersja cyfrowa oprócz jakości i efektu 3D niczym się nie różni od zwykłej, trwa dokładnie tyle samo, nie ma żadnych dodatkowych/wyciętych scen :) tyle co lepsze efekty i widać głębię filmu ;)

ocenił(a) film na 3
Adiskuter

właśnie tak się zastanawiam na jaką wersje się wybrać i czy wogole się wybrać sam nie wiem.

ocenił(a) film na 9
Adiskuter

Polecam :D Niestety nie powiem ci na jaką wersję, bo byłem tylko na
zwykłej - mi się podobało :D Aha, i jakoś nie poczułem, że za mało trwał
hmm... Chociaż w sumie 90 min to faktycznie trochę mało...
W każdym razie: pójdziesz, zobaczysz, ocenisz :D

Adiskuter

własnie, jakie efekty 3d. Warte sa pojscia do imaxu... poza tym w krakowie nie widze zeby grali to w 3d tylko w zwyklych salach.

matix87

Byłem dzisiaj w kinie w Krakowie i jest też możliwośc oglądnięcie w 3d tego filmu...

ocenił(a) film na 8
Adiskuter

3d jest fajowy, ale niestety kolory sa przytlumione i nie tak zywe i ciekawe jak w normalnej wersji...

użytkownik usunięty
Adiskuter

Może głupie pytanie, ale czym się różni ten film "Piorun" od identycznego filmu Disneya, który nawet jakiś czas temu leciał w telewizji...? Pogubiłam się.

Po filmie Piorun 3D boli mnie tyliko nos. Wszystko normalnie jak w zwykym filmie tylko ciekawiej. A jesli o nos chodzi to zalezy jakie ma kto okulary. Ja mialam za male.

Adiskuter

w imaxie duuużo lepsze wrażenie 3D. W multikinie nawet na specjlanej sali z ekreanem cyfrowym do 3D nie
ma takiego efektu dobrego.

ocenił(a) film na 9
nynoos

zgadzam sie, widzialem pioruna 3D w multikinie i film przyrodniczy w IMAX robi wrazenie bez porownania wieksze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones