PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123310}

Piorun

Bolt
6,7 71 485
ocen
6,7 10 1 71485
6,2 12
ocen krytyków
Piorun
powrót do forum filmu Piorun

Tylko dobry?!

ocenił(a) film na 8

Zdziwiła mnie niska ocena tej bajki ( według mnie ). To jest jedna z bajek Disneya, która spodobała mi się w równym stopniu co stare ekranizacje. Moim zdaniem razem z Ratatujem tworzą dobre kino!

ocenił(a) film na 7
musumee

Niska ocena? Jak dla mnie, to jest odrobinę za wysoka... Obejrzałam bajkę przedwczoraj i nie ma się czym zachwycać. Film ratują jedynie gołębie i chomik, a także momentami niezłe dialogi. Nieźle się wynudziłam i jakoś nie zaśmiewałam się do łez... Jednak co do Ratatuja, to zgadzam się z przedmówcą, dobre kino!
Oceniam 7/10, ale tylko ze względu na Górskiego - gołębia ;)

ocenił(a) film na 9
noelka101

Też uważam, że ocena jest za niska. Piorun był dla mnie bardzo duzym
zaskoczeniem (powrót do starego disneya).
Irytuje mnie podejście, że film musi byc koniecznie super śmieszny żeby był
dobry. Czy trzeba zasmiewać się do łez?
Piorun jest filmem z wartościami, co trzeba by zauważyć.

Jak dla mnie Piorun wraz z Ratatujem to jedne z lepszych animacji ostatnich
lat.

Miłego dnia:)

ocenił(a) film na 8
noelka101

Jak to się mówi... Każdy ma swój gust i ma do tego prawo.:) Ty się wynudziłaś, Ja się nie tylko śmiałam, ale i też momentami wzruszałam ( przy bajkach szybko wymiękam ). Dla mnie to był powrót do przeszłości, do dzieciństwa, może dlatego czuję taki sentyment do Pioruna. Jako fanka Disneya oczekuję od bajki przede wszystkim głębi, no i ją miałam. To mnie właśnie urzeka w tych bajkach, że potrafią chwycić mocno za serce. Dla mnie dobry humor też jest czymś obowiązkowym, a tego moim zdaniem nie zabrakło.:) Z humorem też bywa różnie, niektórych śmieszy co innego.
Cieszę się natomiast, że Ratatuj Ci się podobał.^^ Ja oglądałam tę baję już chyba z pięć razy i nigdy mi się nie znudzi.

Kocham Pioruna, ale ostatnio pokochałam jeszcze bardziej jedną bajkę Disneya, która moim zdaniem jest arcydziełem, mowa o Odlocie.:)

ocenił(a) film na 5
musumee

film mógłby być (w polskiej wersji) o wieeele lepszy, gdyby nie jeden mały problem - kto k****, wpadł na pomysł, żeby rolę, którą grał Travolta zagrał wieśniak Szyc?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones