PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123310}

Piorun

Bolt
6,7 71 480
ocen
6,7 10 1 71480
6,2 12
ocen krytyków
Piorun
powrót do forum filmu Piorun

ogl tą bajkę i jestem zadowolona. Swietna bajka! jak dla mnie to lepsza od shreka, ale to rzecz gustu :-)

sylwiatok

Ja te uważam, że super bajka:D . Nie wiem czy lepsza od Shreka czy nie :d ale po prostu ma to coś :). Polecam!

ocenił(a) film na 7
Agniecha89

Wytwórnia W.Disneya,zawsze produkowała arcydzieła.Nawet te nowe bajki Disney,też mają w sobie coś z temtej magii.Birezmy namiar na to,że współczesne dzieci,mają zapotrzebowanie na nieco inne,śmieszne kreskówkopodobne postaci.W filmie najważniejsze jest przesłanie,które zawiera ważne i ponadczasowe redy życiowe dla młodych widzów.Musi być ono również mądre.Ta bajka je posiada i polecam!!!!!Pod warunkiem,że film będzie w orginalnej wersji językowej USA DISNEY.Przyczyną takiej decyzji jest tymczasowa komercja przy tłumaczeniu filmów DIsneya,doprowadzająca do slangowych wulgaryzmów w PL dubbingu bajkowo-filmowym i całkowita zmiana wartościowych dialogów i piosenek.Ostrzegam rodziców w POlsce bądż na jej terenie.NIech taka płyta z orginalnymi dialogami i piosenkami będzie zakupiona w Polsce,bo nie można z Ameryki zamawiać,bo raz ta świńska grypa,mogłaby być na obwolucie,a każdzi rodzice zbankrutowaliby.Znacznie lepiej dowiedzieć się we własnym mieście bądż miejscowości,gdzie można takie DVD lub jak ktoś woli BLU-RAY.Shrek "nie dorasta temu filmowi do pięt"!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones