PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32202}

Piotruś Pan: Wielki powrót

Return to Never Land
6,7 6 426
ocen
6,7 10 1 6426
Piotruś Pan: Wielki powrót
powrót do forum filmu Piotruś Pan: Wielki powrót

Mój komentarz

użytkownik usunięty

Oglądnąłem wczoraj z moimi synami to co miało nam przypomnieć ich ulubiony film WD "Piotruś Pan". I musze przyznać, że tylko to że projekcja odbyła się w kinie, to odbiór moich chłopaków był tak entuzjastyczny. Osobiście musze ocenić chłodno ten film. Te same gagi, te same pomysły na prowadzenie akcji. Jednym słowem -kiepski. Zauważyłem jedną prawdiłowość, że WD nie przykłada się do realizaji nastepnych części swoich sukcesów kinowych. Wszystkie nowe filmy mają na celu osiągnąć jedynie sukces kasowy. Możliwe, że moja ocena tego filmu zmieni się gdy bedę oglądał ten film 20 raz na video, co przy zamiłowaniu moich synów do bajek video napewno nastapi, ale na dzień dzisiejszy ocena filmu wypada blado.

Skoro będą chcieli oglądać to jeszcze raz to chyba im się podobało, co? Ty już nie widzisz tej magii? Pamiętaj, żeby nidy nie dorastać. :-)

niestety dorosłeś 'kolego' - jezeli moge sie tak do Ciebie zwrocić.
za dzieciaka tak niewiele było potrzeba do szczęścia, tak wiele prostych rzeczy bawiło i cieszylo, a teraz wymagania wzrosły - niestety.
tak jak wspomniał poprzednik, jezeli dzieciakom sie podobalo, tzn że było w tym troche magii, ktorej Ty juz nie dostrzegłeś.

'I don’t wanna be told to grow up
And I don’t wanna change
I just wanna have fun'

pozdrawiam

użytkownik usunięty
Pierrot_The_Clown

Simple Plan - Grow up :D

ocenił(a) film na 4

"Zauważyłem jedną prawidłowość, że WD nie przykłada się do realizaji nastepnych części swoich sukcesów kinowych"

Walt Disney zmarł w w 1966 r, wiec nie ma wpływu na te kontynuacje. A wytwórnia Disney nie ma wiele wspólnego z Waltem, bazuje tylko na renomie. ich bajki są fajne ale to już nie to co przed rokiem 2000

donkamillo3

Tęsknię za tymi bajkami z młodych lat.Te nowe są wręcz przerażające.
Można już chyba tylko pomarzyć o takiej bajce jak pierwsza część Piotrusia Pana. Ale nie traćmy nadzieji.

ocenił(a) film na 6
Bruksela

Amen! ;D

podpisuje się pod Tym pierwsza część była świetna i do teraz jest tak samo dobra choć już dawno dorosłem niestety...mimo to Wole i chętnie obejrzę po raz n-ty pierwszą oryginalną część bo ta jest wtórna i to bardzo... nie ma w niej nic nowego a niby to kontynuacja... szkoda bo nowa część nie ma klimatu... może i podoba się najmłodszym ale myślę że jak by miały do wyboru oryginał i tą część wiadomo co by wybrały:D

ravael_3

też się zgadzam. zauważyłam tę prawidłowość przy 2 częściach Zakochanego kundla i Bambiego. kontynuacje są do niczego, nie dorównują pierwszym częściom w żadnej mierze. właśnie oglądam drugą część Piotrusia i też nie ma rewelacji, choć na pewno jest to lepsza kontynuacja od wspomnianych wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones