PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269897}

Piotruś i Wilk

Peter & the Wolf
7,4 13 675
ocen
7,4 10 1 13675
7,6 16
ocen krytyków
Piotruś i Wilk
powrót do forum filmu Piotruś i Wilk

Miałbym wielki żal do autorki, gdybym najpierw przeczytał "recenzję", a potem obejrzał film gdyż "recenzja" ów zawiera w sobie cały szkielet fabularny, od początku do końca, po prostu jeden wielki SPOILER. Niestety coraz więcej na filmwebie pseudorecenzji pisanych chyba na zaliczenie z polskiego, moderatorzy powinni zwracać na to uwagę i z większą starannością oddzielać plew od ziarna.

ocenił(a) film na 8
K_meyer

No moze ktoś się w końcu zlituje i zdejmie tą "recenzję"??

ocenił(a) film na 8
K_meyer

Zgadzam się w zupełności... Recenzja powinna być zdjęta... Nie wiem kto pozwala na umieszczanie tym podobnych... Może i są ludzie, którzy lubią być pozbawieni elementu zaskoczenia, ale chyba jest ich zdecydowana mniejszość... Recenzja poza tym jest strasznie jałowa i właściwie niewiele mówi o filmie... i ile razy można powtarzać "wilk" "wilk" "wilk"??? A w dodatku to gąska była nie kaczka...
ech...

Dobrze, że zdążyłam najpierw obejrzeć animację...

ocenił(a) film na 8
Meemi

No chyba po to sie wchodzi na filmweb w ospie nie ma spoilera wiec czytajcie to i zabawa was nie mnie :)

ocenił(a) film na 8
Lap

Czy ktoś wspominał o opisie? (Czytać i jeszcze raz czytać posty ze zrozumieniem). Ja nie wchodzę na filmweb, żeby poznać początek, środek i zakończenie filmu i co się działo pomiędzy! Takie recenzje odbierają temu portalowi renomę.



ocenił(a) film na 9
K_meyer

Prosta rada: najpierw oglądaj, potem czytaj. Nigdy nie zaglądam do opisów / recenzji / ciekawostek przed obejrzeniem filmu, m.in. ze względu na spoilery. Swoją drogą ciężko napisać coś o filmie, nie zdradzając przy tym jego fabuły. Ale szczytem jest np. zdradzenie zakończenia w trzecim zdaniu (w Gazecie Telewizyjnej był ostatnio taki opis filmu "Wielka ucieczka"...).
Poza tym, jeśli już czytasz recenzję, i zaczynasz dochodzić do momentu kiedy autor opisuje fabułę, po prostu jak najszybciej zamknij oczy ;-).
Pozdrawiam.

strongoku

a ja z mila chcecia wole wiedziec z czym bede mial do czynienia, cos jak Grazyna Torbicka z kochami kino :P
ale recenzje czesto zawieraja spojlery, nie tyle sugeruje zdejmowanie takowych co jakies oznaczanie np w tytule..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones