PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269897}

Piotruś i Wilk

Peter & the Wolf
7,4 13 675
ocen
7,4 10 1 13675
7,6 16
ocen krytyków
Piotruś i Wilk
powrót do forum filmu Piotruś i Wilk

Przecież to ruskie!!! Dziadek Piotra jeździ ładą, ruskie szyldy w mieście... Przegięli.

ocenił(a) film na 8
Hagan

Polsko - Brytyjski. Czy to oznacza, że akcja filmu ma się dziać w Polsce albo Wielkiej Brytanii? Zastanów się.

ocenił(a) film na 10
Hagan

No tak... Na teja samej zasadzie "Władca Pierścieni" to film śródziemski. A "Gwiezdne Wojny"? Ciężko rzec, chyba koprodukcja międzyplanetarna ;-)

ocenił(a) film na 7
Hagan

Film jest na podstawie baletu Sergeia Prokofieva, który był Rosjaninem.

użytkownik usunięty
Hagan

Phi...wiesz...sam przegieles:PPPP
po pierwsze to nie jest ROSYJSKIE tylko brytyjsko polska wersja na pdst.Siergieja Prokofiewa jak to ktos juz wspomnial.po drugie akcja toczy się w Rosyjskiej wiosce jakbys nie wiedzial:P Sergiusz w czasach ZSRR wyjechal a potem powrócil a dziadek Piotrusia ma byc tak jakby odzwierciedleniem Stalina.po trzecie Suzy Templon(o ile wiesz kto to taki:P)poprosila se-ma-fora o wyreżyserowanie-i tyle mialo byc polskiego udzialu.I napisalabym duzo więcej na ten temat..xP ale nie mam zamiaru tracić swojego czasu na wyklady.:P Poza tym swietnie zrobili ten film-należą się wielkie gratulacje.Smieszne,straszne i smutne momenty-bylo wszystko.Oscar się należal,choc niewątpliwie "Katyniowi"tez.

tyle...xP i no comment

ocenił(a) film na 8

O, ja też nie wiem kto to jest Suzy Templon, ale to ciekawe, co piszesz, że poleciła Se-Ma-Forowi reżyserię. Nie mniej jednak cieszę się, że nie masz więcej czasu na wykłady, bo nie lubię jak ktoś próbuje błyszczeć, podpinając się pod wypowiedz innych i nie dodając nic od siebie. "No comment" byłoby rzeczywiście bardziej adekwatne.

użytkownik usunięty
K_meyer

hmm..no tak.


dzieki za zgodnosc mysli;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones