PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269897}

Piotruś i Wilk

Peter & the Wolf
7,4 13 675
ocen
7,4 10 1 13675
7,6 16
ocen krytyków
Piotruś i Wilk
powrót do forum filmu Piotruś i Wilk

Mam wrażenie że Polacy na siłe chcą się dowartościować i przywłaszczyć sobie oscara za ten film. W porządku-powastał on w Se-Ma-Forze ale to tylko dzięki brytyjczykom powstał ten film i ten oscar należy sie właśnie im.Polacy byli tylko od spraw technicznych.

GREYSIK

ciekawe bo Polacy zasadniczo zrobili wszystko czyli
wykonanie lalek
dekoracji
zdjec
cyfrowa obrobka obrazu
scenografia
ko-producent
animator
producent

anglicy to rezyserka i wspolautorka scenariusza

chce zrozumiec o czym gadasz mozesz rozwinac wypowiedz ?
bo za ch... nie wiem o co chodzi, masz jakis problem czy jak ?
dowartosciowac ?
moze wiec poprosty Ty masz jakis problem i przypisujesz go wszystkim zeby nie byc samotnym z nim.

ocenił(a) film na 10
GREYSIK

ja również myśle że polacy troche naciągaja i na otarcie łez po porażce Katynia(a tak swoja drogą to fajnie wymawaili tam w UeSa Katyn) zrobili wielkie halo ze oscar dla Piotrusia i Wilka to polski oscar...zadne polskie nazwisko na gali nie padło...zapewne nikt w swiecie filmu poza polska nie wiem ze przy tym filmie współpracowało mnóstwo polaków...
mam nadzieje że się myle...

ocenił(a) film na 8
Humerski

No tak źle nie jest jak ktoś chce na pewno będzie wiedział :), by znowu nas zaciągnąć do pracy i Oscara zgarnąć :P

ocenił(a) film na 10
Lap

JAsne, że to nie jest Oskar dla Polski tylko dla-

Łodzi

ocenił(a) film na 8
polasia

Nie w cale nie dla łodzi a dla Semaforu ;) hehehe :D

ocenił(a) film na 9
GREYSIK

idiotyczna wypowiedz...
osoby która nie wie o czym mówi

"Polacy byli tylko od spraw technicznych"
radze dowiedzieć sie jaki był wkład semaforu w ten film potem ewentualnie wypowiadać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones