PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121760}

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of the Caribbean: At World's End
7,7 392 839
ocen
7,7 10 1 392839
6,3 23
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Jesli macie ochotę to zróbcie se czat na temat piratów a nie śmiećcie na forum... FORUM JEST OD KOMENTOWANIA NA TEMAT FILMU

Klocek

no coments

ocenił(a) film na 10
Klocek

Oto jest przykład jak ktoś nie umnie komentować a bawić sie w durne zabawy to pisze "NO COMENTS" O LOL

Klocek

O lol ale masz podjarę!
Zreszta juz mówiłam nie chce mi sie z tobą dyskutowac No i tak to nie ma sensu są ludzie i parapety!

Cpt_Pchelka

z kąd masz tą fotę pchełka ja uwielbiam gry Piraci z Karaibów i oczywiście przepadam za oryginalnymi wyrobami na xp'ka.Pozdrawiam goąrco.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Klocek

Powtarzasz sie ...:P

ocenił(a) film na 10
Klocek

Nie umniesz czytać i zrozumieć tego ... :P

Klocek

nie odzywaj sie klocek. czep się tramwaja zajedziesz dalej. nie znasz się i dlatego tak mówisz...

ocenił(a) film na 10
djorietor

Apropo znam sie i to 99 raza wiecej niż ty i twoja matka razem ( rozum dzieciczy sie po matce jebaku) Ja przynajmniej miałem mądra matkę a ty co czym si pochwalisz ?? zycze ci oddziel;nego łóżka z tatą :D Przyda sie

Klocek

Czemu tak bardzo chcesz się ze mną kłucić!??? To juz nudne sie robi!

ocenił(a) film na 10
Klocek

Chcę ci jedynie przetłumaczyć do rozumu :d Zrozum chce cie "oświecić"

ocenił(a) film na 6
Klocek

Przestancie sie klocic! Klocek co masz do zabaw? Jak ich nie lubisz to poprostu nie bierz w nich udzialu!

kiciak100

dobrze mówisz kiciak ja tam lubie gry o piratach mnie nie obchodzi co mówi ten debil klocek ja go nie słucham

ocenił(a) film na 10
djorietor

Drogi "Djjakiś tam bo debilna nazwa" nie pisze z tobą i nwogóle poniewaz temat zamkniętay... Wiec sie odpierdol bo jestes zapewne opozniony bo nie masz nawet rozumu by skonstruowac team na swoim blogu...

Klocek

Powiedzmy że zrozumiałam. Tez uważam że zaczynają przesadzac.Szczególnie wkurzyło mnie ostatnio że taki sam Avek jak mam ja ((Lizzie Swann)) miało chyba z cztery osoby! Musiałam wiec go zmienic :( a podobał mi sie...ale nie lubię dzielić sie moim avkiem z tak duza ilością osób! :)
Kazdy powinien miec inny Avtar i nie byłoby problemów!

Cpt_Pchelka

Popieram Klocka . Te durne zabawy zaśmiecają forum które jest po to by wymieniać się zdaniami na temat filmu a nie robić syfiarkę ...

ocenił(a) film na 10
Grievous

Madry człowiek ! Zgadzam sie w 100 % a teraz można powiedzieć "Attakują Klony" sa ich miliony !

użytkownik usunięty
Klocek

dokladnie panowie te chujowe zabawy mnie juz doprowadzaja do szalu gdzie sie nie wejdzie na film to co chwile "Kolejna zabawa !" no ile mozna przeciez tym juz zygac sie chce dla takich jak wy powinny byc bloki na konto ;/;/;/

Klocek

Ej.... bo to się zamienia już w Star Wars...zaprzestańcie tej wojny bo tak jak mówisz Klocku to jest Atak klonów i w dodatku zemsta Sithów !:D

ocenił(a) film na 9
Klocek

Klocek, nie denerwuj nas, idź do sławojki, zrób sobie klocka i tam siedź.A propos:nie zanudzaj nas swoimi bzdurnymi powieściami o klockolandi.

Filmwebowicze: ignorować jego docinki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones