PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 550
ocen
7,8 10 1 425550
6,4 28
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Genialny

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie najlepsza część z tej serii. Oznajmić również mogę, że jest to mój ulubiony film.
Obsada aktorska wyśmienita z Johnnym Deppem na czele zapowiada się już obiecująco.
Polecam każdemu 10/10

sylwia3234

Przed chwilą obejrzałem i mogę powiedzieć ze ta część jest duzo lepsza od jedynki. Tak jak napisane jest w recenzji czyli wszystkie najlepsze elementy czesci pierwszej w wersji "więcej, mocniej, dalej".

9/10 :)

użytkownik usunięty
sylwia3234

Bardzo udana i ciekawa koncepcja kontynuacji filmu. Miło, przyjemnie się ogląda. Wciągająca i dość sensownie pokazana fabuła filmu. Jak zwykle aktorstwo na wysokim poziomie. Idealny film przygodowy, który jest według mnie kierowany do dużej publiczności. Nie jest pusty i zagmatwany, wręcz przeciwnie. Warto obejrzeć !

ocenił(a) film na 6
sylwia3234

Niestety jak dla mnie 2 część filmu jest znacznie słabsza od 1!

ocenił(a) film na 10
sylwia3234

Zgadzam się :)

użytkownik usunięty
sylwia3234

Lubię wszystkie części Piratów i kiedy są w telewizji muszę koniecznie obejżeć! Tylko...niestety zamiast oceny 10/10 to musiałam ocenić go na 9/10 ,bo,znowu Keira! Elizabeth to chyba najgłupsza postać w całym filmie! Kocham ten film,ale dlaczego oni kaleczą ten film właśnie tą aktorką!?A propo Depp'a to jego najlepsza rola.Nie wyobrażam sobie innego aktora w roli Jacka Sparrowa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones