PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 550
ocen
7,8 10 1 425550
6,4 28
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Szczególnie część pierwsza i druga, ale już tak mi obrzydła, że chyba nigdy więcej nie obejrzę żadnych Piratów.... Włączam TV w Boże Narodzenie są Piraci z Karaibów, włączam TV w Wielkanoc są Piraci z Karaibów, w maju lub czerwcu w co drugi weekend będą Piraci z Karaibów, w wakacje będzie powtórka Piratów z Karaibów i na jesień znów będą Piraci z Karaibów...I tak wkoło Macieju, w końcu w TVP będą tylko seriale, Piraci z Karaibów i Sami Swoi, bo inne filmy nie istnieją.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

A inne kanały nie istnieją ?

ocenił(a) film na 7
lia_7

Owszem, ale każdy nadaje jedno i to samo. A TVP w szczególności katuje nas tym samym.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

E tam przesadzasz. W porównaniu do czasu sprzed kilkunastu lat, to tvp puszcza dobre filmy. Kiedyś nie było mowy obejrzeć film rok dwa lata po premierze na tvp, a teraz jest to na porządku dziennym i dobrze.

ocenił(a) film na 7
lia_7

Ale, ale jak już coś zakupią, to będzie lecieć to w kółko. A gdzie klasyki jak Piątek Trzynastego, Koszmar z ulicy Wiązów, czy Życzenie Śmierci, które w TVP kiedyś były normą? Teraz wszystko, co nowe leci, a starsze filmy raz na jakiś i czas i roku na rok coraz mniej.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Starsze klasyki lecą na innych kanałach. Zauważyłem dużo fajnych filmów na TVN siedem, TV4 i TVPuls. Stare filmy, niektóre też klasy B, które królowały na VHS się zdarzają. Trzeba uważnie obserwować program.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Ja tam mogę oglądać Piratów w kółko, a poza tym nie wiedziałam że lecą w telewizji tak często...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones