PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 533
oceny
7,8 10 1 425533
6,4 28
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

W tej części ta postać bardzo przypadła mi do gustu jako czarny charakter a wam?

ocenił(a) film na 6
Lock14

Ten film dopiero zaczyna się rozkręcać gdy pojawia się statek widmo razem ze swoją obrzydliwą załogą. Przez pierwsze 45 minut (za wyjątkiem sceny w której Jack zostaje ostrzeżony przez Williama seniora o tym że Davy Jones upomina się o swój dług) nudziłem się jak cholera. Davy Jones także jest świetny od strony technicznej. Moim zdaniem najlepiej zaanimowana komputerowo postać w ciągu ostatnich 10 lat zaraz po Golumie z Władcy Pierścieni. No i oczywiście ten nierozłączny atrybut Jonesa czyli pozytywka z piękną wzruszająca melodią.

ocenił(a) film na 10
Lock14

Jones jest genialny! Nie taki zwykły typowy czarny charakter, można mu współczuć i rozumieć. Świetna postać - drań bez serca dosłownie i w przenośni, jednak widz czuje, że nie może go winić

ocenił(a) film na 9
kala321

Właśnie

ocenił(a) film na 9
Lock14

To w końcu Bill Nighy, jasne że jest zaje-bisty :)

ocenił(a) film na 7
Lock14

Wyjątkowa maszkara , to fakt. :-))

użytkownik usunięty
Lock14

To jest Darth Vader Piratów z Karaibów! Oczywiście, że uwielbiam tą postać jak i jego uroczą załogę. Dodatkowo podoba mi się ten design inspirowany mitologią Cthulhu. Tak, Lovecrafta też uwielbiam.

ocenił(a) film na 7

Lubię Davy Jonesa właśnie przez to, że kojarzy mi się z Cthulhu, ale według mnie nie jest prawdziwym piratem, za dużo jest w nim miłosnych uczuć. Jedynym twardzielem jest Barbossa, którego obchodzi własny zysk i nic poza tym, Jack Sparrow też myślałem, że będzie pasował na 100% pirata, ale zaczął ględzić w czwartej części o uczuciach to mi to do niego nie pasowało. Całe szczęście, że na końcu prawidłowo się zachował ;)

ocenił(a) film na 10
Munkustrap

Świetny jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones