PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 533
oceny
7,8 10 1 425533
6,4 28
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Nie mam pojęcia co takie fejsbukowe filmy robią w rankingu top 100. Ludzie bądźcie trochę poważniejsi. Niech ta lista uzyska choć minimum wiarygodności.

użytkownik usunięty
Leavandor

powiem ci jedno: schowaj sie.

Zgasiłaś mnie totalnie.

Leavandor

dlaczego "fejsbukowe"?

ocenił(a) film na 10
msgamgee

Piraci to najlepszy film w historii kina a Ojciec chrzestny to o dupę rozbić.

szymon0018

"Ojciec chrzestny to o dupę rozbić. " hahaha :D
czy człowieczku coś nie tak z Toba ;]

ocenił(a) film na 10
Leavandor

Co to znaczy "fejsbukowe" ? Dobrze się ku**** czujesz ?

ocenił(a) film na 1
Leavandor

tylko niedojrzale, glupie dzieci oceniaja to nieporozumienie na wiecej niz 5

użytkownik usunięty
orange_sky

napisac tak moga tylko niekochane dzieci, ktore tata gwalcil po pijaku z kumplami ped***lami

ocenił(a) film na 7
orange_sky

Pieprzysz głupoty. Wszystko jest na miejscu. Klaudia_41 dobrze gada.

orange_sky

wiem, że z gustami się nie dyskutuje, ale jak możesz psioczyć na piratów dając takiemu klasykowi jak Efekt motyla 10/10, jak ambitnie to konsekwentnie ;)

Leavandor

Może zaskoczy Cię ta informacja, ale niektóre filmy są kręcone dla rozrywki i nie mają na celi skłonienia nas do przemyśleń na temat własnej egzystencji i przeżywania po wyjściu z kina gwałtownego katharsis. Piraci to film na przyjemy wieczór w gronie znajomych, przy którym się odpoczywa, a jeżeli tego nie rozumiesz to pozostaje mi powiedzieć jedno: schowaj się:P

użytkownik usunięty
Klaudia_41

tak ja też sądze ,że wszystkie części piratów to dobre albo wręcz bardzo dobre filme:) co do ojca chrzestnego to też jest świetnym filmem . nie rozumiem bulwersu ''LEAVANDOR '' . Dlaczego sądzi ,że piraci to '' jakiś fejsbukowy film'' ?

ocenił(a) film na 9
Leavandor

Ludzie czy nikt tu nie potrafi zrozumieć, że każdy ma inny gust jednemu podoba się to innemu tamto?? Czy wszyscy będą teraz się bulwersować, że cały świat nie lubi tego co ja??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones