PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 550
ocen
7,8 10 1 425550
6,4 28
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Obejrzałem ją jako pierwszą i to najwięcej razy,jak dla mnie najwięcej w tej części się dzieje,jest
dużo śmiesznych momentów,oraz soundtrack(chociaż on jest świetny w każdej części) :)

goodvibestyla

Według mnie pierwsza część jest lepsza ;) . Co nie znaczy że ta jest zła.

ocenił(a) film na 10
_lilka_

Ta część jest najlepsza i basta. Fakt, trójka jest bardziej widowiskowa, ale dwójka ma scenę na kole młyńskim. I ona dopełniona tą muzyką kradnie cały film. Pamiętam jak cała sala w kinie się z tego smiała.

ocenił(a) film na 10
PIOTREKPK19

O tak scena na kole młyńskim albo jak Jack ucieka przed tubylcami :D

goodvibestyla

W zasadzie jedynym mankamentem tej części był dla mnie trójkąt miłosny, który pasował do całości, jak pięść do nosa. Zgaduję, że chcieli jakoś rozwinąć kwestię pobytu Elżuni i Kuby na wyspie przemytniczej, ale przez to, że nie bardzo było co rozwijać nie wyszło to specjalnie zgrabnie.

Film ciągnął za sobą trochę za dużo rzeczy z poprzednich części: Beckett, "Sznurówka". W zasadzie Willa i Elisabeth też mogli już zostawić w spokoju i spróbować z nowymi bohaterami. Film nie był zły, ale moim zdaniem mimo wszystko słabszy od bardziej poukładanej pierwszej części.

goodvibestyla

Właśnie, soundtrack wymiata wszędzie tak samo. Kiedyś chciałem wybrać, w której jest najlepszy, np. motyw dla którejś części, ale wszystkie tak samo mnie chwytają :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones