PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 550
ocen
7,8 10 1 425550
6,4 28
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

wymyśliło mi się, że Jack powinien być z Elizabeth. Następnie przyszedł czas na czwartą część, gdzie pojawia się
Angelica. I wtedy mam kompletny mętlik w głowie, czy shippować Jacka i Elizabeth czy Jacka i Angelicę ;_;

honam093

Elizabeth jest z Willem i koniec. Tak ma być. Więc Jackowi pozostaje Angelica.

bartoszcyc8

Raz na dziesięć lat. I wtedy gdy nie przywiązuje nikogo do masztu, by mówić mu, że trzeba tak, że to słuszne, jednocześnie robiąc mu tuż przed twarzą impresję lamy.

PaladinRage

Ach, raz na 10 lat. Smutne. Raz na rok byłoby jeszcze okej, zawsze zastanawiałem się, jak oni sobie wyobrażają spotykać się tylko raz na 10 lat. Pierwsze spotkanie z synem - dzieciak. Kolejne - dorosły chłop. I kolejne - ma już wnuki. Litości! :D

ocenił(a) film na 10
honam093

Ja czwórki nie oglądałam więc nie znam wątku Angeliki, ale w dwójce fajnie Elka wyglądała z Jackiem.

asiulka026

W sumie to tak :) czwórka nie jest zła wbrew temu, co niektórzy piszą. Wciąż dobre kino przygodowe i z humorem. Może nie to samo, ale i tak ma swój niepowtarzalny klimat (syreny!) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones