PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1106}

Piraci

Pirates
7,0 12 053
oceny
7,0 10 1 12053
5,6 5
ocen krytyków
Piraci
powrót do forum filmu Piraci

czyli Walter Matthau. To nieśmiertelny film, jeden z najlepszych Polańskiego, a nie wiadomo dlaczego najmniej docenionych

ocenił(a) film na 9
martin_stone

Podzielam w 100% Pana opinię.

ocenił(a) film na 10
Jaret

Ja też!!!! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Tobby

Ja również!

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Jaret

Pozdrawiam!:)

ocenił(a) film na 10
martin_stone

ja również podzielam Pana opinię, będąc dzieckiem oglądałam ten film chyba 20 razy (miałam go na kasecie VHS), nigdy nie zapomnę sceny ze szczurem, mniam mniam :) ,,Piraci z Karaibów'' itd to tylko nieudane podróby....

ocenił(a) film na 10
Sylvie_D

ja do dziś mam to na kasecie... rozumiem Cię doskonale! Słuszna uwaga co do Piratów z Karaibów.... nic dodać nic ująć! Pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 10
Sylvie_D

Ja tak samo miałem ten film na kasecie VHS! :) Dla mnie jest synonimem dzieciństwa. Razem z moim rodzeństwem (całą czwórką) oglądaliśmy ten film namiętnie. Nawet ostatnio, po latach, zadawaliśmy sobie zagadki z tego filmu, czasem bardzo szczegółowe typu: "co miał wyciągnąć Żaba z luku pokładowego w ostatniej scenie filmu, kiedy płynęli łódeczką po zdobyciu tronu?" Ktoś wie? pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 8
pangrabek

Szynkę i butelkę malagi:).

ocenił(a) film na 10
tankowiec_2

brawo :)

ocenił(a) film na 8
martin_stone

Zgadzam się. Co do Piratów z Karaibów - lubię Deppa i jego kreację, ale to nie ta klasa. Filmów nawet nie porównuję.

ocenił(a) film na 10
Troublesome

Zgadzam się w 200 procentach! Szkoda, ze dójki nie było, bo z tym zakończeniem aż się prosiło. Ahoj!

ocenił(a) film na 8
Tobby

Zrobiłem sobie powtórkę. Nadal świetny. Z zakończeniem może i tak, ale z box office już nie. :)

ocenił(a) film na 10
Troublesome

Ta scena jak popijają winko, a rozpoczęcie dwójki wyobrażam sobie takie samo jak jedynki - znowu głodni i bez prowiantu:)

ocenił(a) film na 8
Tobby

Niewykluczone, że w przyszłości ktoś weźmie się za kontynuacje. Jednak bez Polańskiego za kamerą, a już w szczególności Waltera Matthau jako Kapitan Red - nie widzę tego. Powiało wspomnieniami. Zresztą... Nie wiem czy chciałbym kontynuacje w dzisiejszych czasach. Zabiliby wszystko tandetnym, przereklamowanym CGI. :)

ocenił(a) film na 10
Troublesome

Oczywiście! Kontynuacja tylko w tamtych czasach bez komputerów, z tamtą obsadą!!! Waltera nikt już w tej roli nie zastąpi (niestety)! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Tobby

No jego w tej roli nie zastąpi nikt

martin_stone

Zrobią go w komputerze :P

ocenił(a) film na 10
rozkminator

chyba jedyna szansa:)

ocenił(a) film na 10
Troublesome

Dokładnie!!!!!

ocenił(a) film na 9
martin_stone

zgadzam się w 100%!

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
martin_stone

Lepiej bym tego nie ujął.

ocenił(a) film na 10
Sanderus

Dzięki! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
martin_stone

JAck Sparrow to może Kapitanowi Redowi drewnianą noge wybejcować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones