PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555487}

Piraci!

The Pirates! In an Adventure with Scientists!
6,3 9 078
ocen
6,3 10 1 9078
6,7 6
ocen krytyków
Piraci
powrót do forum filmu Piraci!

świetne!!

ocenił(a) film na 8

Widziałem wczoraj. 2D. Tyle różnych smaczków, że koniecznie zobaczę jeszcze raz, czekam na DVD. Drugi plan znakomity, a podejście do królowej Vicki niespotykane. W Polsce nie do pomyślenia, żeby w taki sposób pokazywać osobę-instytucję, która rządziła połową ówczesnego świata. Polecam, choć nie dla dzieci młodszych niż 10 lat.

ocenił(a) film na 8
cec71

Moja córka ma 6 lat i też się świetnie bawiła. A te smaczki w tle... to trzeba zobaczyć na DVD i pauza co chwilę aby nacieszyć oczy!!

ocenił(a) film na 8
cec71

Całe szczęście film był dostępny w 2D. Mieszkam w Londynie, więc mogę potwierdzić, że komiczne przedstawienie Anglii było trafione. Kreacja królowej Victorii bardzo udana.

ocenił(a) film na 8
cec71

"W Polsce nie do pomyślenia, żeby w taki sposób pokazywać osobę-instytucję, która rządziła połową ówczesnego świata." - obawiam się, że nigdy tak w Polsce dobrze nie było, żebyśmy rządzili połową świata.;)):P
A tak serio, to takie przedstawienie królowej Wiktorii chyba zszokowało wielbicieli brytyjskiej monarchii, jak by nie patrzeć, była i nadal jest najbardziej cenioną brytyjską królową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones