PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597319}

Pirania 3DD

Piranha 3DD
3,7 19 069
ocen
3,7 10 1 19069
3,2 9
ocen krytyków
Pirania 3DD
powrót do forum filmu Pirania 3DD

Ten film jest pierwszy, który dostaje ode mnie okrągłe 1. Zawsze trzymałem się "dwójek", bo
wystawianie czemuś ocenę 1 uważałem za lekką niedorzeczność, ale ten film to absolutna rzeźnia
dla oczu - jeszcze większa jatka niż ta pokazana na ekranie. Absolutna katastrofa pod każdym
względem i być może jeden z najgorszych filmów w historii. Sztuczna krew, latające głowy, cycki,
odcięte członki, latające cycki i latające głowy tarmoszące się w napompowanych cyckach. A na
dokładkę ledwo trzymający się na nogach David Haselhoff i latające widły. Dramat, klęska, totalnie
nieporozumienie. Niesamowicie się uśmiałem, i jeżeli taki był zamysł reżysera i scenarzystów,
daję wielkie 10. Niestety, niesmak jest tak ogromny, że muszę być sprawiedliwy :)

ocenił(a) film na 6
gry270

"Niesamowicie się uśmiałem"
To jest komedia - na stronie c+ widnieje taki gatunek :)
Nie wiem jak można to było wziąć za prawdziwy horror. Jedynkę to można wystawiać "morderczym mrówkom" i rekinom z Miami czy jak się to zwało xD Ten film jako komedia jest całkiem pocieszny ;)

ocenił(a) film na 2
kampinosek1990

Po dłuższym namyśle postanowiłem podwyższyć ocenę na 2 :P

ocenił(a) film na 1
gry270

Jak dla mnie 2 to za dużo dla tego filmu, 1 bez dyskusji xD

ocenił(a) film na 7
kampinosek1990

może niektórzy logiki na studiach nie mieli ;) Jeśli ja uśmiałbym się niesamowicie, to film spełniłby moje oczekiwania w swoim gatunku, czyki był cojamniej dobry ;)

ocenił(a) film na 3
gry270

Proszę obejrzeć Władcę Pierścionka,Górę strachu lub Klątwę z Salem. Zmienisz zdanie i docenisz ten film :)

ocenił(a) film na 2
RAC_79

Może masz rację :D

RAC_79

popieram. Ten film nie jest zły. :D jeśli chodzi o dobór adekwatnego tytułu, to trudno o bardziej trafny, jeśli chodzi o klimat lekkiej jatki z głównym motywem cycków na ekranie to strzał w 10! a czasami bywał rzeczywiście zabawny - duża zasługa Haselhoffa :D - i owszem widywałem gorsze shity, które zasługiwały na ocene 1*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones