PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597319}

Pirania 3DD

Piranha 3DD
3,7 19 070
ocen
3,7 10 1 19070
3,2 9
ocen krytyków
Pirania 3DD
powrót do forum filmu Pirania 3DD

czy ktoś to aktualnie ogląda? :) zapraszam, można śmiało na bieżąco pokomentować :):):) jestem zachwycona tym filmem :)

ocenił(a) film na 5
hapibo

dodam jeszcze, 29/30 lipiec 2013, canal+ film :))))))))))))))

ocenił(a) film na 5
hapibo

same sławy: Christopher Lloyd, David Hasselhoff.... JAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :):):)

ocenił(a) film na 6
hapibo

Jestem i cisnę ten film

ocenił(a) film na 5
robert418

oś Ty! :) jak dobrze :) już myślałam, ze sama po poślęczę :) i jak ci sie podoba do tej pory?

ocenił(a) film na 5
hapibo

genialny ten film - muzyka, pan bez nóg a własciwie z zamiennymi tytankami...


"pomocy ratowniku, ludzie giną"

ocenił(a) film na 5
hapibo

jak ryba go żarła w dupsko to go nie bolało, ale jak kolega wyciągał rybkę to ten kwiczał z bólu!!! buhahahahahahahahahahahaha
o rany - jakie silikony biegaja w kółko!!!

ocenił(a) film na 6
hapibo

Połamany Hasselhof "O k...a to wcale nie jest takie łatwe" :D

ocenił(a) film na 6
hapibo

Ekstraklasa, koleś ucinający sobie przyrodzenie, grubas bzykający odpływ, murzyn "nie boję się wody" i Hassellhof "naprawdę mnie nie znasz? Słoneczny patrol, NIeustraszony, Anakonda 3" ? :D Super dziewczyny

ocenił(a) film na 5
robert418

a ta potrafi pod wodą oddychac, jest pół syrena
siedzitam juz 10minut!

ocenił(a) film na 6
hapibo

Pod wpływem adrenaliny jej płuca zaczęły tlen filtrować z wody.

ocenił(a) film na 5
robert418

buhahahahahahaha :)

ocenił(a) film na 5
hapibo

a pseudo policjan wynosi z wody pożarte zwłoki!!! materdeniu, można się poszczać ze śmiechu :))))))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 5
hapibo

deszcz pirani i kolorowych piłek, do tego piękna kojąca muzyka - idealny film przed snem :))))) i widły w panu pseudo policjancie :)

ocenił(a) film na 6
hapibo

Tak bardzo liryczna scena. Co jest to już koniec?

ocenił(a) film na 5
robert418

zaczynają chodzić
"na lądzie są powolne"
"mały ryży debil"

ocenił(a) film na 6
hapibo

"Fishunter" :D

ocenił(a) film na 5
robert418

no!

a co to teraz za głębia!?

ocenił(a) film na 6
hapibo

Ale lipa ten film niewiele ponad godzinę trwał.

ocenił(a) film na 5
robert418

no! perełki tekstowe -fakt, david i lloyd ubarwili ten film... same piranie piękne... ale ta końcówka = dno!

ocenił(a) film na 6
hapibo

Ile dajemy?

ocenił(a) film na 5
robert418

jak oceniasz??

ocenił(a) film na 6
hapibo

Zastanawiam się 4,5,6

ocenił(a) film na 5
robert418

ja dałam 5 - przeczytaj opis :) gdyby zakończenie było inne na pewno dała bym 6. naprawde warto go zobaczyc w wiekszym gronie i nie koniecznie na trzeźwo :)

ocenił(a) film na 6
hapibo

Ok daję tyle samo, gdyby było ze 20 minut dłużej podwyższyłbym o oczko. Niestety na Pulsie raczej szybko tego nie puszczą, ten film w wypożyczalniach leżał a i w kinach chyba puszczali.

ocenił(a) film na 5
robert418

nio. pisze, ze na blurejku jest dostepny. poczekamy ze 2 lata :) ale dobrze, ze programy nie konczą się na pulsie i że istnieją jeszcze inne stacje :)

ocenił(a) film na 5
hapibo

które dają takie perełki idealne pod fanklub :P

ocenił(a) film na 6
hapibo

Zgadza się, akurat na canal+ często lecą takie filmy w środy i dzięki temu miałem okazję obejrzeć takie gnioty jak Goblin, Ekspedycja, Lake Placid czy Droga bez powrotu 4,5. Szkoda, że reszta ekipy nie bardzo jest chyba wyposażona.

ocenił(a) film na 5
robert418

w środy? ja trafiam przez przypadek na te filmy, nie wiedziałam, ze takie perełki tu lecą! muszę częściej zaglądać :) zawsze możesz na forum napisać, jak Ci coś w ręce wpadnie, albo wcześniej albo nawet parę minut przed filmem. a nóżwidelec znajdzie się ktoś chętny do obejrzenia :)

ocenił(a) film na 6
hapibo

Pewnie, że mogę tylko pracuję na zmiany i rzadko mam okazję. Teraz w środę leci "Wilkołak-bestia wśród nas" brzmi nieźle ale coś strasznie późno bo po pierwszej w nocy, z reguły lecą chwilę po 23.

ocenił(a) film na 5
robert418

Opo! No ładnie, jeszcze do tej godz nie czekałam na film ;) ale kto wie, do środy juz nie daleko :)

ocenił(a) film na 6
hapibo

No właśnie, też nie jestem pewien czy będzie mi się chciało.

ocenił(a) film na 3
hapibo

Właśnie obejrzałam i stwierdziłam, że jest lepszy od pierwszej części. Dużo śmiechu, zwłaszcza w scenach z Hasselhoffem. Liczę na trzecią odsłonę walki z piraniami ( z cyckami w tle).

ocenił(a) film na 5
xena_4

hahahahahahahahahaha, co nie? :):):)

ocenił(a) film na 3
hapibo

I jeszcze nadrobiłam Dwugłowego Rekina :D To dopiero była miazga :D I pal licho, że nadal nie wiem, skąd on się tam wziął i dlaczego wyspa zaczęła tonąć...
A w Piranii 3DD rozwaliło mnie to pod koniec, że Piranie zaczęły chodzić :D

ocenił(a) film na 5
xena_4

hahahahahahaha piranie to jeden z najbardziej absurdalnych filmów jakie widziałam :)))))))))))))))))
no!!! dwugłowy co jakis czas leci na pulsie to musisz zobaczyc we wspólnym seansie :) w nastepny poniedz sa fajne filmy na pulsie :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

A co ma być w poniedziałek?

ocenił(a) film na 5
xena_4

a nie byłaś jeszcze na naszym forum? Valdziu co tydzień uaktualnia filmowe"złotka" i jesteś na bieżąco w tym, co leci :)

ocenił(a) film na 5
xena_4

wczoraj np leciała "Rasa", powtórna emisja powtórnej emisji, oglądaliśmy i komentowaliśmy. Tu jest link do forum:
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Kino+klasy+Z+3.0+-+temat+dla+Koneser%C3%B3w+Sp ecyficznych+Dzie%C5%82+Sztuki+nr+3.,2282114?page=9#post_10718411
w nagłówku są linki umieszczone przez Valdzia, jest m.in tablica informacyjna, w której Valdziu wrzuca wszystkie tytuły filmów i linki i date ich emisji, tam nic nie komentujemy, to tylko tak dla informacji. na forum natomiast .... ech, sama poczytaj, i o filmach pleciemy i o wszystkim innym jak widać :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

"Rasę" już zaczęłam oglądać. Kiedyś widziałam zwiastun, więc wiem, że mi się spodoba. Śliczne pieseczki, jak mój kochany Nero (Owczarek Niemiecki - czteroletni skubaniec, bardzo szybki).
Po seansie napiszę o swoich wrażeniach już w odpowiednim temacie związanym z filmem.

xena_4

Właśnie oglądam na Canalu. Dziś po południu idę do szpitala, a że mnie się nie spieszy, to sobie obejrzę ;) :Lepiej się bedzie spało :D

ocenił(a) film na 5
rakrzes

a czemuż to do szpitala?

ocenił(a) film na 5
hapibo

trochę po czasie ,ale wczoraj dopiero oglądnęłam to cudeńko i przyznam,że mnie rozwaliło!! dawno nie widziałam tak absurdalnego filmu,ale co sie uśmiałam to moje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones