PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597319}

Pirania 3DD

Piranha 3DD
3,7 19 072
oceny
3,7 10 1 19072
3,2 9
ocen krytyków
Pirania 3DD
powrót do forum filmu Pirania 3DD
tomaszdarwin

A po innych filmach dokąd wracasz?

Mieloneq

O stary.... ale mnie sponiewierał twój koment. Idąc twoim tokiem rozumowania 3 latka jesteś kotletem mielonym i umiesz korzystać z fw - to jakiś cud

tomaszdarwin

Mój komentarz nie miał na celu zniszczenia Cię tylko pokazania jaki Twój był idiotyczny i zbędny.

Mieloneq

<użytkownik_padł_na_klawire> - Polecane strony dla kotleta - sprawdzić sarkazm, iroznię lub odwiedzić www.łopatologia.pl/wtf?

tomaszdarwin

Ja tam tobie żadnych stron nie polecę, ale opcja "Zamknij" w komputerze byłaby dla ciebie mocno wskazana...

Jeśli ktoś krytykuje z góry jakiś film bez obejrzenia go, a w dodatku nie potrafi posługiwać się sarkazmem to raczej nie powinien zaglądać do internetu i wypowiadać się publicznie. Zwłaszcza jeśli sarkazmem ktoś nieudolnie odpowiada na sarkazm...

Mieloneq

Be - be Tomek, teraz Mielonka otwiera okno, wychyla się i zagląda do internetu (Internetu przyp.red.) - trzykrotne użycie jednego słowa w wypowiedzi oznacza, że go nie rozumiesz. Już śpieszę z pomocą łopatologicznej naturze twojej (tak-przez małe t bo jesteś daniem obiadowym)... albo nie - przecież jak się tak do internetu zagląda, to można wypaść i kto pulpeta pozbiera?

tomaszdarwin

Po poziomie twych wypowiedzi wnioskuję, że jesteś nadętym 15-latkiem, a takim powinno zabraniać się dostępu do internetu, co zresztą widać powyżej ;) Jeśli masz latek nieco więcej lepiej się nie przyznawaj bo to jednak trochę obciach by był, gdyby dorosły osobnik wypowiadał się w tak żenujący sposób.

Mieloneq

Mój komentarz nie miał na celu zniszczenia Cię tylko pokazania jaki Twój był idiotyczny i zbędny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomaszdarwin

Chyba NIECO cię przeceniłem dając ci te 15 lat, wybacz :]]]

Mieloneq

piszesz te buźki jak dziewczynka

tomaszdarwin

Przynajmniej nie jestem zakompleksionym frustratem, który nie może znieść, że ktoś nazwał jego komentarz idiotycznym i po kilku minutach na to reaguje obrażając tą osobę :D Pomijając fakt, że użyłem w dyskusji jednej "buźki" (wtf?) co byś załapał, że się z ciebie nabijam (tak głupio naśmiewać się z kogoś ze świadomością, że on tego nie zrozumie...).

Czyste prostactwo, wracaj odrabiać zadanie domowe.

Mieloneq

I wkulał się klopsik na scenę, rozłożył ręce jak Marcello Bacciarelli, napiął mięsną żyłkę i płakał ku niebu, snując domysły o wieku, prostakach i zadaniach z matematyki... Za maturę z polskiego się weź - minie ci termin poprawy!
Wyśle ci zaproszenie - chciałbym mieć cie w swojej kolekcji.
... - wchodzi na profil pustego mielona - ....
ups! Mamy podobny gust filmowy. I co teraz? Jesteśmy prostakami, mamy po 15 lat czy może NA H*JA SIE WP*ERDLAŁEŚ W TEMAT, KTÓRY WG CIEBIE JEST IDIOTYCZNY!?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones