PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390049}
7,6 448
ocen
7,6 10 1 448

Pistolet do wynajęcia czyli prywatna wojna Rafała Gan Ganowicza
powrót do forum filmu Pistolet do wynajęcia czyli prywatna wojna Rafała Gan-Ganowicza

http://www.planete.pl/?prog&16690

Kolejne emisje filmu:
(piątek) 26.01 o godz. 10:10
(wtorek) 30.01 o godz. 12:40
(czwartek) 08.02 o godz. 12:45
(wtorek) 13.02 o godz. 15:15

ocenił(a) film na 9
Trelle_Morrelle

Super film własnie ogladałem na Planete, facet jest prawdziwym idealistą, chwała mu za to, dzięki takim ludzią czerwone robactwo nie opanowało całego naszego globu.

igorlakomy

dzieki temu "czerwonemu robactwu" nie szczekasz teraz po niemiecku, albo wogóle możesz szczekać.

ocenił(a) film na 9
the_men_from_okinawa

Według ciebie czerwoni to pewnie bohaterscy wyzwoliciele świata, do książek niedouczony lewaku!!!

igorlakomy

nie jest tak jak twierdzisz (to o tym co niby ja twierdze), widzisz świat nie jest taki czarno-biały jakbyś chciał go widzieć,
ja nie znam żadnych "wyzwolicieli świata".
a ty?

ocenił(a) film na 9
the_men_from_okinawa

Usiłujesz mi wmówić, że postrzegam świat w czarno-białych barwach, wcale taki nie jestem. A co do komunizmu i czerwonych to wcale nie potrzeba kilku odcieni szarości by go osądzić, ponieważ wnioski są jednoznaczne, był i jest to najbardziej zbrodniczy system w historii, próbujący siłą narzucić swój punkt widzenia i myślenia, wszelkie próby polemizowania z tym historycznym faktem zakrawają na śmieszność.

igorlakomy

z całym szacunkiem dla ofiar komunizmu, nie oni jedni zgieli z powodu chorej ideologii
ty uwazasz, ze komunizm był ta "najbardziej zbrodniczą" ideologia i ok, masz do tego prawo, a ja mam prawo sie z tym niezgodzić, moze ci to smieszyć... a ja widze nienawiść stojaca za tym śmiechem, taką sama jaka przepełnia bohatera owego filmu...

ocenił(a) film na 9
the_men_from_okinawa

Liczby i fakty historyczne nie kłamią, komunizm był i jest najbardziej zbrodniczą z ideologi. Resztę twojej wypowiedzi pozostawię bez komentarza bo nie ma co tu wogóle komentować, skoro jesteś ignorantem i negujesz oczywiste wnioski na temat bilansu ofiar komunizmu.

ocenił(a) film na 8
Trelle_Morrelle

Uważam się za 200% antykomuniste ale jedno wam powiem...
to nie system morduje a ludzie za nim się ukrywający, tak więc paradoksalnie obaj macie rację :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones