PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 474
oceny
7,2 10 1 97474
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

6/10

ocenił(a) film na 6

W ostatni czwartek oglądałem maraton Pitbula dla mnie to najbardziej zakręcony głupi film ,ale jako kupiłem szczególnie drugą część
.Pierwsza część Pitbula jest najmiej zakręcona skupia na pracy Policjantów ich życia Mamy policjanta który boi się emerytury i
woli umrzec na posterunku rola Janusza Gajosa Mamy też zapijaczonego Krzysztofa Stroińskiego który chyba nie pamięta kiedy był.
trzeżwy Marcin Dorociński to polski James Bond który chce zbawić świat na swój sposób Chyba tu najpradziwszym gliną i oddany
pracy Jacek Goc Gebles grany przez Andrzeja Grabowskiego który walczy o z byłą żoną o prawa do dziecka .No i mamy jeszcze jednego
policjanta młodego ćpuna Rafał Mohr który chyba jest tu przypadkiem .Czyli codzienene życie policjantów 6/10

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Ile masz lat?recenzje oceniam na 12

ocenił(a) film na 6
ewa_es

A ja po tej ocenie twierdzę że jesteś oddemnie młodszy i masz po niżej 12 roku życia

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Buhehe...o nie .coś za trafna i cięta riposta:D

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Hmm...a w związku z czym ?:D po tym że oceniłam poziom twojej wypowiedzi na 12 lat stwierdziłeś że też mam 12 lat lub mniej ..niezła dedukcja:D

ocenił(a) film na 6
ewa_es

Tak naprawdę to nie jest recenzja tylko moja wypowiedź a już bardziej mini recenzja a ty mnie atakujesz bo obniżyłem ocenę twojemu filmowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones