PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 465
ocen
7,2 10 1 97465
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

sfrustrowani i niezrównoważeni psychicznie debile - to akurat słuszna konkluzja reżysera. W ogóle tzw. filmy policyjne pokazujące "ludzką twarz" policjantów tylko mnie śmieszą. "0" za dźwięk, "0" za dzieło.

Za browca spisali?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
trzesnia

tu mi się przypomniało "chciałeś być jak rutkowski, a jesteś debilem" :D

noob512

Mi też:)

ocenił(a) film na 8
mikamves

hahah i mi :D

Nie można oceniać filmu przez pryzmat tego jaki świat przedstawia, a sposobu w jaki to robi.

ocenił(a) film na 9

Pitbull dostał nagrodę specjalną na XV Courmayeur Noir in Festival we Włoszech. Jak taki, beznadziejny w/g Ciebie, film mógł dostać taką nagrodę. Pewnie jury festiwalowe zupełnie się nie znało na filmach.

ocenił(a) film na 8

Grabowski również znakomity.

ocenił(a) film na 9

Policja jaka jest taka jest, mnie nie raz podpici policjanci spisywali mnie, film ma coś w sobie, a muzyka jest według mnie dobrana do stylu filmu i pasuje tutaj w sam raz

ocenił(a) film na 10

Oooj, nie zgodze się z Tobą kolego. Za mało uważnie oglądałeś albo miałeś jakiś gorszy dzień. Polecam - obejrzyj jeszcze raz. Niestety taka smutna nasza rzeczywistość, ale praca polskiej policji wygląda dokładnie tak jak pokazali na filmie. Chwastun dobrze napisał, popieram. Film jest naprawdę genialny, trzymał mnie w napięciu do samego końca i nie spodziewałem się wielu zwrotów akcji w tym filmie. Vega się spisał na medal!

użytkownik usunięty

vermes to po prostu jakiś stary bezmóżdży dresik z mokotowa :)

użytkownik usunięty

Teraz mieszkam w Tel Awiwie, ty Polaku.

użytkownik usunięty

Miejsce zamieszkania nie spowoduje nagle, że przestaniesz być bezmózgiem. :))) Nie łudź się.

użytkownik usunięty

Sam jestes bezmozgiem i glupim polaczkiem. Tylko ze sam sobie tego nie uswiadomisz. Gardze toba.

użytkownik usunięty

hahaha :)) Ale nie powiem, rozbawić potrafisz. :)) A co ty w ogóle robisz w Tel Awiwie? Jesteś Żydem ? Ja uwielbiam naród żydowski. Jak wszyscy są tak zabawni jak ty, to jest super. Bo tak głupi jak ty na pewno wszyscy nie są.

użytkownik usunięty

Ty nawet glupi nie jestes.

użytkownik usunięty

Co robisz w Tel Awiwie? Odpowiedz Izzaaaaak!

użytkownik usunięty

Studiuję literaturę hebrajską na TAU. מתאים לך?

użytkownik usunięty

ובכן, שלומד

użytkownik usunięty

Uw-chen, sze-limud. Ale mówi się to inaczej, bo nie zrozumieją. ובכן זה לימוד. Uwchen, ze limud. Sze- to partykuła, więc bez sensu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
michnik6666

No "cuż", tak wyszło.

Panowie i Panie, nie dyskutujcie z debilem, bo najpierw sprowadzi Was do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

użytkownik usunięty
louis2014

Skoro większość z was jest tak jednomyslna, to mam propozycje. Zamiast powtazrać te same obelgi, wpisujcie liczby.

1 - debil
2 - debil, z którym się nie dyskutuje.
3 - żyd
4 - głupi żyd
5 - śmieszny żyd
6 - głupi i śmieszny żyd
7 - idiota
8 - idiota niemający pojęcia o pracy policji
9 - frustrat spisany na browca
10 - brak w zestawie

ja bym obstawił nr. 8 (tak na marginesie do Zydów, Czarnych, Zółtych i Czerwonych nic nie mam, ale ich nie lubie-żeby nie było)
pozdrawiam

użytkownik usunięty
louis2014

Nie dorabiaj filozofii do pracy policji. Każdy komisariat dzieli się na oficera dyżurnego, który nic nie robi, dyżurnych przy telefonie, śledczych w randze plutonowych i sierżantów, którzy spisują niepoprawną polszczyzną protokoły w sprawie pobić i rozbojów, których sprawców tak naprawdę nikt nie chce szukać, bo nie wie jak. W końcu na jeden gabinet trochę lepszego śledczego, który pcha trudniejsze sprawy wyżej no i szefostwo, które nic nie robi. Jest jeszcze prewencja, czyli szybkie wypady, około 20 minut po zajściu plus służba patrolowa złożona z przygłupiej młodzieży, która łazi po ulicach w godzinach południowych i szuka psich kup lub pijaczków po skwerach.

komisariat dzieli się.......plutonowych......prewencja .......słuzba patrolowa................ brawo, widac jakie masz pojęcie o pracy , hierarchii oraz strukturach policji. Ja niestety tam słuzyłem i jedyne z czym mogę się zgodzic to ten Twój fragment........no i szefostwo, które nic nie robi. Nie byłes, nie słuzyłes, nie znasz sie- nie oceniaj, bo tylko zamieszanie Tworzysz i niezdrowe komentarze. Ja sie nie udzielam w tematach o Judaizmie, Ty nie udzielaj sie w temacie o Policji.
pozdrawiam

użytkownik usunięty
louis2014

Mam kilku znajomych w policji i wygląda to mniej więcej tak, jak opisałem. Starsi policjanci łapią się za głowę, że można było tak spieprzyć strukturę policji. Wybacz, ale nie będzie mi mówił, o czym mam pisać, a o czym nie.

mam kilku znajomych......mnie to wystarczy, to wszystko tłumaczy, a juz pierwsze Twoje słowa....Komisariat dzieli się na oficera dyzurnego, który nic nie robi, dyzurnych przy telefonie, sledczych w randze plutonowych i sierzantów,..... powinny mi uzmysłowic Twoją wiedzę i podejscie do tematu, nie wiem po co wdaję sie a tak jałową dyskusję. Twoja wiedza na temat Policji mnie poraża, nie zebym bronił tej formacji-bo sie w niej dzieje zle i daleko tam do normalnosci i nie mozna było jej spieprzyc bo od 90 roku jest ona zjeb....A koledzy, którzy ci taką wiedze przekazują na temat Policji chyba raczej niewiele mieli z nią wspólnego, no chyba ze mówimy o chłopakach z latach 1918-1939 bo to wtedy biegali Plutonowi, Zyczę im duzo zdrowia.

użytkownik usunięty
louis2014

I żadnych kontrargumentów.

co za burak-żal mi ciebie...

użytkownik usunięty
grz4mil

Sam jesteś burak. I to pewnie burak z policji.

Serial jest genialny.Twoje argumenty nawet nie są żałosne, bo po prostu ich brak.Zasłanianie się gwiazdą Davida jest słabe.Nie wycieraj sobie gęby braćmi z Izraela, bo przynosisz im wstyd.Intelektem i gustem nie dorastasz im do pięt.Chciałeś być kontrowersyjny, a wyszła ci prowokacja na poziomie osiedlowego trzepaka.

llama777

wg mnie malo jest osob, ktore podolaloby z tego typu praca. Codziennosc przepelniona brutalnymi przestepstwami. Dodac do tego mala pensje, to pracowac tam moga jedynie ludzie z powolania. Bo kto by zniosl walki z biurokracja czy brakiem srodkow na wykonywanie pracy. Jedynie co mozna robic to pic i dzialac.

użytkownik usunięty
llama777

"Chciałeś być kontrowersyjny, a wyszła ci prowokacja na poziomie osiedlowego trzepaka" - :)) genialne określenie (pomijam czy zasadne, chodzi mi o sam zwrot).
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

Luka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones