PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 472
oceny
7,2 10 1 97472
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

Jak podaje Onet, pierwowzór głównego bohatera komisarza "Despero", tj. Sławomir Opala, popełnił
samobójstwo.

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nie-zyje-slawomir-opala-byly-policjant-i-pierwowz or-serialowego-pitbulla/c8q3k

Misha

Udało im się go złamać. Wszystkie policje świata mają brudne układziki, ale trzeba to pomnożyć jeszcze przez dany kraj. No więc polska policja ssie. Kutwa, temat rzeka o policji. Mieszka koło mnie policjant z prewencji, czyli patrole na mieście. Żal patrzeć na niego. Boi się własnej żony, chleje na umór, czasem po alkoholu na służbę, zresztą jak jego koledzy. Wzięli go kiedyś do kryminalnego, to pół roku wytrzymał. Możecie się śmiać ze mnie, ale dla mnie w Polsce najlepszym komendantem głównym byłby Rutkowski. Facet ma kasy jak lodu, nie byłby od nikogo zależny i był kiedyś w firmie. Czytając artykuły jak ten ostatni o Iwonie Wieczorek, to można nieźle się pośmiać z polskiej policji. Polecam, bo niezła lektura o prawdziwych motywach działań polskiej policji. Nieźle też kompromituje Jackowskiego i Latkowskiego, jedynie Rutkowski wyszedł z twarzą z tej historii.
Ciekawe są te układziki, że nawet śmierci swojego szefa Papały nie potrafią...pfu, nie chcą wyjaśnić. To samo Olewnik. Umoczeni policjanci. Dobrze, że przynajmniej Wołomin i Pruszków rozbili, ale też te sprawy śmierdzą niesłychanie. Zresztą podobno to tacy mało znaczeni gangsterzy byli.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

Obejrz sobie serial pitbull. Tam jest taki bohater-satyra na Rutkowskiego (Ostrowski). Występuje w drugim sezonie. Zwykły błazen z parciem na szkło, i kolibrzymi jajami. W dodatku z sianem we łbie.

Misha

No przecież mówił mu Wor, że się zabije, bo nie będzie mógł być policjantem

ocenił(a) film na 9
Misha

w wielu aspektach Opali bliżej było do Metyla niż do Despera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones