PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 465
ocen
7,2 10 1 97465
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

...czyli o fanach tytułowego pieska pitbulka(bo gdyby to nie był ich idol to by go nie nosili na bluzach itp:P), a tu sie okazuje ze to pełnometrazowa wersja "sfory"

ocenił(a) film na 9
anty

ja lubie te pieski a nie jestem dresiarzem :D

ocenił(a) film na 7
anty

ogólnikowo do tego podchodzisz
ale coś w tym jest bo dresiarz nie wieźmie sobie np. owczarka niemieckiego bo taki pies będzie mądrzejszy od niego

anty

Dokladnie! tak tze myslalem. Szczegolnie jak zobaczylem zwiastun.

anty

a ja bym sie cieszyl jakby zrobili film o dresiazach, mozna by sie z lachow posmiac hehe ...

ocenił(a) film na 9
anty

(a tu sie okazuje ze to pełnometrazowa wersja "sfory")

chyba coś piłes podczas seansu w slad za bohaterami

bez żartów




ocenił(a) film na 10
anty

phhh. sfora i pitbull ? heh dawid i goliat polskiego kina

użytkownik usunięty
anty

Pittbull nie jest pieskiem dresiarzy idioto, tylko chuliganów i pseudokibiców z piłkarskich (i nie tylko) stadionów. Oceniając ludzi po ubraniu stawiasz się poniżej nich. Zresztą niewiele się oni różnią od pseudopolicjantów.

Film żenada, aktorstwo na poziomie przedszkola filmowego, realizm zerowy, każdy gliniarz za takie zachowanie i słownictwo leci z jednostki. Zresztą do takich glin nie żal strzelać (vide Magdalenka).

Zawsze i wszędzie...

ocenił(a) film na 8

Dziekujemy pieknie panu CHWDP za pana wyrafinowaną wypowiedź i celne uwagi, przeanalizujemy je dokładnie i z pewnością weźmiemy je do serca. Czytałem wywiad z reżyserem, koleś spędził z psami troche czasu i z tego co mówił chciał podobne zagrywki policji pokazać w swych poprzednich produkcjach, jednakże wielu gliniarzy mogło za to polecięć z roboty, toteż dlatego nakręcił film, aby pokazać to, co widział. Film jest reklamowany jako prawdziwe oblicze policji, mnie jednak to nie bierze. Ja polubiłem go za jego brudny klimat. Po prostu.

ocenił(a) film na 10

Gdzie się można zapisać do przedszkola filmowego? Chciałbym zrobić karierę i nie wiem od czego zacząć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones