PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=924}
7,3 89 974
oceny
7,3 10 1 89974
6,2 9
ocen krytyków
Pitch Black
powrót do forum filmu Pitch Black

Czy to możliwe

ocenił(a) film na 7

żeby człowiek mógł sam sobie tak wygiąć ramiona, chodzi mi o scenę na początku, kiedy Riddick jest przykuty łańcuchami do metalowego słupa, ręce ma z tyłu skute, a następnie obraca całe ramiona o 180 stopni, czy człowiek jest w stanie coś takiego zrobić?

ocenił(a) film na 9
roko7

Oczywiście, pływacy przy dobrym rozciągnięciu potrafią takie rzeczy, lub np. Salah który tańczy popping nie tylko takie rzeczy z rękami robił :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7

W dalszej części filmu kiedy Riddick walczy z tym kolesiem co był gliną czy kimś podobnym, a ten mu wyłamał staw łokciowy, a Riddick jakby nigdy nic nastawił sobie rękę, z tego co wiem to takie coś cholernie boli, w sumie to może się nie znam, ale zastanowiło mnie to.

użytkownik usunięty

Jasne stary. Mama w genach sprzedała Ci efekty swoich gimnastycznych ćwiczeń. To ciekawe czemu ja nie "gawarisz pa ruski"?
Wracając do tematu. Koledzy wyżej prawdę mówią, nie takie rzeczy da się robić. Poza tym, to tylko film sf, naginają rzeczywistość w wielu miejscach, czasami do przesady.

Riddick to nie człowiek. Jest z rasy Furianów (chyba nie pamietam dokładnie) i może oni takie rzeczy potrafią.

ocenił(a) film na 8
Baja_3

Bez przesady. Jest człowiekiem, ale z rasy Furianów.Jedno drugiego nie wyklucza.

roko7

Podejrzewam że miał endoprotezy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones