PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=924}
7,3 89 956
ocen
7,3 10 1 89956
6,2 9
ocen krytyków
Pitch Black
powrót do forum filmu Pitch Black

Film jest dla mnie swego rodzaju osobistym sentymentem dlatego uwielbiam ten film oglądać w miarę możliwości gdy leci w tv i własnie dziś był taki niedzielny wieczór z Riddick'iem. Jest to klasyk gatunku sf. Akcja od samego początku + mistrzowski Vin jako Riddick. Zdaję sobie sprawę, że w filmie jest pełno błędów montażowych, ale świetnie się bawiłem. Polecam. Gładko 8-9/10.

ocenił(a) film na 7
I_am_E

ja też mam sentyment do tej serii i oglądam jak leci w tv

ocenił(a) film na 8
Eazy96

Najlepszy z serii bo znakomita fabuła.

ocenił(a) film na 7
ChubakaCieLubi

w kronikach też dobra mam nadzieja że nowa część będzie w tym stylu.

ocenił(a) film na 8
I_am_E

Tak. Koniec. :)

ocenił(a) film na 5
I_am_E

Ten film to taki Obcy z małą domieszką Starship troopers no i mialem momentami drobne skojarzenia z Parkiem Jurajskim jedyna oryginalna postać tworząca tutaj nową markę a nie powielająca schematy to sam Riddick, świetny Vin Diesel. Dla mnie osobiście filmy jak i gry które pokazują eksplorację niezbadanych planet gdzies daleko w kosmosie już na starcie zarabiają plusa, jaram się tym. Ostatnio niewiele mamy takich, szkoda...miło było wrócić do Pitch Black.

użytkownik usunięty
I_am_E

Również darzę ten film wielkim sentymentem bo kiedy Unia otworzyła się na Polskę to będąc w UK kupiłem ten film za funciaka i na nim szlifowałem swój angielski chaaa a poza tym to od tego filmu Vin Diesel zaistniał - co prawda zagrał w " Szeregowiec Ryan" ale to rola trzecioplanowa jednak pozwoliła mu zaistnieć co zaowocowało między innymi właśnie tym filmem a potem to już poleciało.

Dzisiaj na TVN 7 leci - oczywiście z miłą chęcią go sobie zobaczę ponownie

ocenił(a) film na 4
I_am_E

Panie "jako krytyk filmowy" naucz się pisać po polsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones