PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744327}
6,3 22 951
ocen
6,3 10 1 22951
4,0 5
ocen krytyków
Pitch Perfect 3
powrót do forum filmu Pitch Perfect 3

Pytanie

ocenił(a) film na 8

Witam mam takie 2 pytania odnoszące się ogólnie do wszystkich 3 części.
1. Jak to jest z tymi studiami w USA? Chodzi mi o to że one przecież studiowały na Uniwersytecie Barden, jednak w 3 części Chloe mówi że dostała się na weterynarie i chce zostać weterynarzem, więc co one takiego studiowaly tam na tym uniwersytecie? U nas w Polsce idziecie na AWF możecie np uczyć Wfu czy być trenerem personalny, idziesz na prawo idziesz na zarządzanie na uniwersytet medyczny, dlatego nie rozumiem tego jak to jest w USA?
2. Druga sprawa: one mieszkały jakby w akademiku każdy miał pokój który dzielił z jakąś drugą osobą( Becca z tą Kimy Jin) a w 2 części kiedy Emily do nich dołącza one mają jakby osobny budynek w którym mieszkają Gruba Amy mówi coś w stylu( tylko nie schodź do piwnicy bo tam straszy) i bitwa na poduszki również w tym domu, to czemu w 1 części tam nie mieszkały? tylko ze wszystkimi?

alunia_kiss

1. Na Uniwersytecie masz różne kierunki

2. Każdy Uniwersytet czy College ma swój kampus. W kampusie możesz wynająć albo pokoje albo cały dom

alunia_kiss

Collage to taka szkoła wyższa przygotowująca do innych studiów. I nich kształcenie wygląda zupełnie inaczej.

ocenił(a) film na 8
StaraPanna

Dzieki za odpowiedzi. Wlasnie dlatego mnie to zastanawialo bo np w Polsce sa 3 lata licencjatu a potem 2 magisterki wiec np. Jak studiowalam turystyke na awfie to 3 lata licencjatu i potem magister... a w Barden one studiowaly 3 lata? A potem Chloe wlasnie mowila ze idzie na weterynarie co bylo dla mnie dziwne bo w Polsce np by musiala miec 3 lata licencjatu z weterynarii a potem magisterke np. Wiec jak to tam dokladnie wyglada? Ten college jest jak liceum u nas ze maja ogolnie przedmioty, wszystko bez zadnych specjalizacji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones