PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750528}
5,4 13 613
ocen
5,4 10 1 13613
5,6 27
ocen krytyków
Plac zabaw
powrót do forum filmu Plac zabaw

"Skąd się bierze zło" - to zawsze jest ciekawe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
lookazh

Miałem piękny czas oglądając ten film. Nie byłem bardzo zdenerwowany tym filmie. Lubiłem jej realizm i jego pytania o zło u dzieci.

ocenił(a) film na 3

Mogę pokazać ci miejsca w internecie, gdzie będziesz miał więcej okazji do pytań o ludzką brutalność, a nawet w kioskach dostępne było kiedyś czasopismo, gdzie zobaczyłbyś dokładne zbliżenie zmiażdżonej głowy tego dziecka. To nie jest nic nowego.

Film odkrywa Amerykę w konserwie, jak widać, są ludzie, którzy jeszcze Ameryki nie odkryli...

ocenił(a) film na 5
lookazh

Czyżbyś miał na myśli magazyn "Zły"?

ocenił(a) film na 6
lookazh

Spoilery! Teoretycznie jakieś drobne tropy podsuwa: a to, że zło bierze się z nudów, chęci odreagowania trudnej sytuacji w domu, ale fakt, wyjaśnianie zachowań psychopatycznych wydaje mi się bez sensu.

lookazh

Dzieki za spoiler :|

ocenił(a) film na 3
amatory85

Najedz się do syta. Nie zapomnij wydać na ten kulawy obraz 30 złotych w kinie. Popcornu nie polecam, albo zjedz go po prostu przed ostatnimi 10 minutami filmu.

ocenił(a) film na 6
florianf

Pytanie które zadałeś myśle że nigdy nie zazna odpowiedzi . Oczywiście można sobie pofilozofować i stwierdzić że zło to taki odważnik równoważący dobro , można też zwalić wine na diabła , ale to takie gadanie na własny użytek .

ocenił(a) film na 5
florianf

"Biała Wstążka", "Benny's Video" polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones