PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809301}
5,3 32 175
ocen
5,3 10 1 32175
3,6 9
ocen krytyków
Plagi Breslau
powrót do forum filmu Plagi Breslau

Cwałujący po moście koń siejący panikę w śród ludzi najlepszy :D Turlająca się beczka też w sumie niezła. Do tego wszystkiego cudowna gra aktorska Kożuchowskiej! Miodzio! :D

Soundgarden

Bo to była beczka śmiechu. Koń by się uśmiał ;)

ocenił(a) film na 2
barranek

Hahahah,w punkt! :D

Soundgarden

Dokladnie. Ci wszyscy uciekający ludzie przed koniem jakby ich stado bieglo, rzucajacy sie na boki, masakra...

ocenił(a) film na 6
elizabethwesolowska

popatrz czasami jak ludzi reagują przerażeniem na jadących rowerzystów w mieście. Popatrz też jak ludzie z miast reagują na krowy na łące czy kozy bądź świnie. Pokolenie HD psia mać.

ocenił(a) film na 8
elizabethwesolowska

Rozumie że jakby biegł na Ciebie galopujący koń,to byś stała w miejscu,byś się nie ruszyła,tylko czekała aż w ciebie wbiegnie i Cię staranuje tak ?.

ocenił(a) film na 5
Soundgarden

W punkt. Albo spanikowany tłum uciekający z opery, który ucieka nawet jak już wybiegł z opery. Ci ludzie pewnie dalej biegną.

ocenił(a) film na 2
Niskobudzetowy

"Ci ludzie pewnie dalej biegną." - :D
Może to jakaś wyższych lotów alegoria? A my ciemniaki nie rozumiemy przekazu?

Soundgarden

Też mnie to rozwaliło na łopatki uderzeniem żenady

ocenił(a) film na 2
Soundgarden

Koń biegł i biegł i biegł...a ten most ma jakieś 100 m długości :)

ocenił(a) film na 5
Soundgarden

Gościu chyba nigdy nie widział jak wygląda taka ucieczka konia. Akurat ja widziałem nie raz, bo jestem z Wa-Ma. Ludzie raczej nie pchali się na wprost niego, ale też nie było paniki tylko ciekawość.
No i raz było tak, że jak leciał spłoszony, a koleś w mesiu go otrąbił, to mu skopal auto. Wierzgnął dwa razy gdy przebiegał obok i tylnymi kopytami kopnął w bok auta.
Jako dzieciaki mieliśmy niezły ubaw i lecieliśmy za nim.

ocenił(a) film na 6
Soundgarden

Ja nie wiem, ale po moim mieście szalał niedawno wielbłąd, więc rozszalały koń niespecjalnie mnie dziwi. :P

Natomiast jestem pełen podziwu jak zrobili scenę z rostrzaskiwaniem głowy policjanta przez konia. Nie mam pojęcia jak to zrobili. Inna spraw to realizm tej sceny. Raczej żaden normalny człowiek nie podszedłby do konia w zasięg kopyt i nie dał sobie rozwalić głowy (szczególnie trzymając pukawkę w ręku).

Soundgarden

Najlepsze jest, ze w momencie jka ten kon dobiega do Kozuchowskiej to widac, ze ma pusty sznurek. Nagla ktos krzyczy i miedzy samochodami sa zwloki :) Montaz tej sceny jest cudowny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones