PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809301}
5,3 32 189
ocen
5,3 10 1 32189
3,7 10
ocen krytyków
Plagi Breslau
powrót do forum filmu Plagi Breslau

Traaaaagedia

ocenił(a) film na 1

Kożuchowska irytująca jak nigdy. Najlepsza scena kiedy parkuje w kartonach :D

ocenił(a) film na 9
kluska83

To po cholerę oglądasz filmy Patryka Vegi skoro uważasz, że gniot???! Kto normalny ogląda filmy po to aby później napisać, że do dupy?? Trzeci film z kolei obejrzany przez Ciebie w nie długim czasie tego reżysera więc przeczysz sama sobie!

ocenił(a) film na 4
miarara

Ale moment. Jeśli komuś się film nie podobał to chyba logiczne, że nie oceni go wysoko prawda? Też uważam, że film jest dość słaby, postacie przerysowane, dźwięk kiepski, sceny paniki na moście wręcz karykaturalne.

ocenił(a) film na 8
kluska83

Jeśli ktoś lubi Kożuchowską z M jak Miłość czy Rodzinki PL i uważa że tak jest dobrze to niespecjalnie jest o czym gadać.

ocenił(a) film na 5
kluska83

Chciała zagrać twardą babkę (jak Emily Blunt w Sicario) ale wyszło jej jakieś mamroczące karykaturalne emo coś.

kluska83

Nie znoszę maniery w grze aktorskiej Kożuchowskiej. Wiecznie na jedną modłę. Plus jej opowieści o tym, jaka to ekstremalna rola przypadła jej w udziale, jak to się poświęciła sypiając po 2 godziny na dobę kilka dni, a na koniec stwierdzenie, że każda rasowa aktorka ma takie ekstremum na koncie i tu przykład Theron i "Monster". No cóż...podsumowałabym banalnie i prostacko, że jaki kraj taka Theron... Ale kocham nasz kraj i nie uważam też, że z dobrymi aktorkami u nas aż tak źle :)

ocenił(a) film na 5
Ar_wen

z drugiej strony taka Dygant daje radę jako dziwka w Pitbullu

ocenił(a) film na 5
dezertx

ba ja bym powiedział ,że poradziła sobie świetnie :)

ocenił(a) film na 5
romek_krakow

Bo Niania "to zła kobieta była" :D

użytkownik usunięty
kluska83

Zanim zobaczyłem to w filmie Vegi, przeszło mi koło ucha, że taka scena jest - myślałem, że to żarty. Zatem, o co chodzi? Już cytujemy kino/seriale i wtedy, w założeniu w naszym filmie, to ma być jakie? Kto o zdrowym rozsądku nawiązałby w poważnym (w założeniu reżyserskim zapewne) swoim filmie do "sceny z kartonami"? Z całego filmu, tego nie rozgryzłem.

ocenił(a) film na 8
kluska83

irytujace sa oceny 1, i hejt takich pustaków . W tv leci dużo gorszy kicz i jakoś nikt nie ocenia ich na 1, ale hejt na Vege trwa w najlepsze ;) Ten portal już dawno przez takich super recenzentów zszedł na psy...

ocenił(a) film na 6
misiek_tj

Otóż to. Nagonka na Vegę stała się już polską tradycją. Ciekaw jestem jakie byłby reakcje, gdyby te filmy wyszły spod ręki innego, znanego reżysera. A tutaj dla zasady - film polski i Vegi, to musi być chłam.

ocenił(a) film na 10
kluska83

Przesada z tą jedynką

kluska83

Film przez wielu internautów oceniany przez pryzmat postaci granej przez Kożuchowską, która jako aktorka za swoją wszędobylskość na ekranie niejednemu odbija się czkawką. Tutaj zagrała bardzo poprawnie. Zarzut podniesiony przez internautów dotyczący braku jakichkolwiek emocji w grze bohaterki granej przez Kożuchowską jest usprawiedliwiony jej osobistymi przeżyciami w filmiePlagi Breslau . Niestety mamy tendencję do zaszufladkowywania aktorów serialowych, którzy po części sami sobie są winni hejtowi, który na nich spada . Jednakże dla wytrawnego kinomana Helena Ruś z Hanną Mostowiak będzie miała tylko jedną cechę wspólną: pierwszą literę imienia.

ocenił(a) film na 6
kluska83

Dla pokolenia HD wszystko musi być wywalone 1 do 1 i wprost pokazane. Ważne tylko kartony Hanki, długi most, uciekanie ludu przed koniem. A że ktoś ma problemy to chuj. Film wciąga i pozwala zanurzyć się w historii.

kluska83

Nieprawda, najlepsze w tym filmie to odchudzony Grabowski

kluska83

Czy warto obejrzeć ten film?

kluska83

Zauwazylem ze na filmwebie przesiaduje pewna grupa ludzi nie majaca wlasnego zdania. Oceniacie filmy Vegi na 1 bo przyjelo sie wsrod gimbusow ze Vega robi chlam i zeby byc cool i bron Boze nie zostac wysmianym przez podobnych sobie dajecie z gory najnizsza note. Podobnie dziala to w druga strone, film, fabula do dupy etc no ale gra tam znany i powszechnie lubiany aktor - ocena minimum 8. Czy wy ludzie macie jakas zdolnosc samodzielnego myslenia?. Twoja argumentacja filmu 'plagi Breslau' (a wlasciwie jej kompletny brak) zdaje sie tylko to potwierdzac. Fakt dotychczasowe filmy Vegi to chlam, irytuja, naciagaja do bolu rzeczywistosc ale 'plagi Breslau' to zupelnie inna liga - okazuje sie produkcja o kilka klas wyzsza (nie ma w nim chociazby charakterystycznego dla Vegi wulgaryzmu, tanich tekstow/sucharow), jest fabula i to niebanalna/ wciagajaca, dobra muzyka, dialogi jak dialogi-chyba nie powinny byc gornolotne w koncu to srodowisko policyjne. Jest to po prostu zupelnie inny Vega. Dajac 1/10 pokazujaesz ze jestes ignoratka, ktorej zdanie i opinia jest tyle warta co nic. Ode mnie 7/10

ocenił(a) film na 8
kluska83

Straszna jesteś wiesz , każdego obrażasz na forum nie ładnie . Na spokojnie każdy ma prawo do swojej opinii bez negatywnych emocji. Tobie się nie podobał z takich czy innych powodów ale sa ludzi którym się podobał .

ocenił(a) film na 1
Sakishiro25

Straszny to może być strach na wroble

ocenił(a) film na 2
kluska83

Uważam, ze Twoja ocena jest bardzo niesprawiedliwa! 1?! To za mało. Film zasługuje co najmniej na 5/10, po jednym punkcie za następujące elementy: 1. ludzi spadających z nieba na zaparkowane na moście Mieszczańskim samochody 2. beczkę zjeżdżającą z Bastionu 3. parkowanie w kartonach 4. Dziecko uderzone piłką w głowę 5. Pomysł na film. Papryczku Wege, dlaczego nam to robisz?!

ocenił(a) film na 4
kluska83

jak dla mnie kozuchowska lepsza niz kiedykolwiek, w koncu rola bez darcia japy, a wrecz odwrotnie!

kluska83

Kożuchowska to do telenoweli ale zgadzam się że do takiej roli to nie pasuje..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones