PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581259}
6,3 337
ocen
6,3 10 1 337
Plan B
powrót do forum filmu Plan B

Piękny film

ocenił(a) film na 7

Klimatyczny, bardzo oszczędny w formie. Polecam!

Dagmik

Wyłowiłam ten tytuł z outfilm - zdradzisz gdzie można ten film obejrzeć? ;)

ocenił(a) film na 7
exxxes

Nie mogę wpisać nazwy strony bo mi wskakuje że niezgodne z regulaminem. Chodzi o popularny serwis o nazwie gryzonia na ch ;) tylko oprócz tytułu wpisz też datę w wyszukiwarkę bo inaczej wskakuje inny, uważaj na napisy - z tego co wiem pl nie ma tylko ang, w dodatku wszędzie są beznadziejne, już po drugim, trzecim zdaniu widać że translator, ale można też znaleźć ok, patrz tylko na podgląd. warto poszukać bo film na prawdę fajny.

exxxes

ipla, tam go znajdziesz

ocenił(a) film na 10
Dagmik

Banalna historia , jakich wiele , a jednak banalny prosty pomysł zrobiony tak , że ogląda się to z uśmiechem na twarzy , etap po etapie wspólnie z bohaterami dojrzewamy do momentu że wszystko jest możliwe , to że miłość nie zawsze musi być taka oczywista , to że konserwatyzm można pokonać , tak aby być szczęśliwym - bo o to w gruncie rzeczy chodzi . :)
Polecam gorąco jak dla mnie 10/10

bylsobietakipan

dobrze powiedziane. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
bylsobietakipan

O tak:) Ładnie napisane!
Oprócz tego - film bardzo fajnie tłumaczy znane powiedzenie: "wpaść we własne sidła" :D
Ale nigdy nie wybaczę reżyserowi, że nie pokazał, co było w liście Bruna! Jedno zdanie, z całego listu, to za mało.
Bohaterowie świetni, naturalni, i zabawni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones