PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779975}
6,1 25 559
ocen
6,1 10 1 25559
4,5 16
ocen krytyków
Plan B
powrót do forum filmu Plan B

Bomba emocjonalna

ocenił(a) film na 8

Zachycił mnie ten film! Choć rozkręca się powoli i można początkowo zwątpić, jednak w trakcie wszystkie wątki naladowane są takim ładunkiem emocjonalnym, że momentami ciężko mi było to unieść. Mnie ten obraz totalnie urzekł!!

wiccanka

Nie jest to film lekki i przyjemny, ale zdecydowanie warto wybrać się do kina. Emocje na najwyższym poziomie.

ocenił(a) film na 8
Filomena00

Czy ja wiem, "ciężkim" też bym go nie nazwała :) raczej "poważny, ale pozytywny"

miniaturcia

Ciężki to za dużo powiedziane, ale już poważny i na wysokim poziomie artystycznym to już tak.

ocenił(a) film na 8
wiccanka

Łezka popłynęła i u mnie - trzeba czasem coś niełatwego w odbiorze obejrzeć ;)

wiccanka

zgadzam się z tobą, ale chyba każdy kto ceni dobre kino wybierze się na ten film, bo warto. obsada jest rewelacyjna, a film na długo zapada w pamięć odbiory.

wiccanka

Prawda, na początku ciężko idzie, ale później są takie emocje, że wsiąka się w film.

ocenił(a) film na 8
wiccanka

Dobrze, że ten film daje nadzieję, warto go pokazać komuś kto się smuci z powodu bycia na życiowym zakręcie.

ocenił(a) film na 8
wiccanka

Emocje wyrażane, a to krzykiem, demolką lub spojrzeniem - ja to kupuję :)

ocenił(a) film na 7
wiccanka

Ja nie zwątpiłem, podobało mi się, że początkowo niespiesznie się rozwijała akcja. Potem miejscami istny rollercoaster.

ocenił(a) film na 6
wiccanka

Ogólnie film nie jest zły, ale według mnie za szybko się skończył. Mogli te wątki jeszcze bardziej rozwinąć. Trochę się rozczarowałem, bo byłem ciekawy co wydarzy się jeszcze, a tu nagle koniec :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones