PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022445}
4,4 8 112
ocen
4,4 10 1 8112
2,8 6
ocen krytyków
Plan lekcji
powrót do forum filmu Plan lekcji

Kino klasy B

ocenił(a) film na 3

Jeśli ktoś chciałby się pośmiać, jak główny bohater próbuję wmówić nam, że jest kozakiem poprzez swoje "kocie" ruchy to polecam;).

ocenił(a) film na 3
Hipolit_Cacek

To nie tylko kocie ruchy, ale też gęby wyraziste jak tiktok i teksty zapadające w pamięć wszechczasów kinomatografii.

ocenił(a) film na 3
Philip79

No fakt teksty, gdy blokuje i im dorzuca do pieca są, chyba jeszcze lepsze niż walka, choć myślę, że powinniśmy traktować ten film jako zagrożenie dla " Karate Kid", bo nauka licealistów w niecałe 3 tygodnie to, nawet na turnieju by się nie powstydzili xDDD

Philip79

i tak scena ze spożywczego bije wszystko na łeb. Facet na...ala kolesi ale tak z wyczuciem i opanowaniem, nie jak w zagranicznych produkcjach. Tam po małej sprzeczce lokal jest do remontu, towary do kosza , a uczestników bójki ładuje się prosto do worków, a tutaj proszę, delikatność, finezja i zero zniszczeń. Można ? ;)

ocenił(a) film na 3
avanti_filmweb

Zapomniałem o tej scence xD, ale ją z wizualizowałem i teraz sam się do siebie śmieje, jakie to głupie jest xD

avanti_filmweb

W tej scenie 'najfajniejsze' jest komputerowe wymrożenie szyb w lodówkach z napojami żeby przypadkiem nie zrobić jakiejś Coca Coli darmowej reklamy :D

ocenił(a) film na 7
Hipolit_Cacek

No bo jest kozakiem. Dzięki swoim umiejętnościom, wszystkich pokonał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones