PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8691}

Planeta małp

Planet of the Apes
7,3 36 187
ocen
7,3 10 1 36187
7,1 17
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

(Mam zepsutą płyte i zawiesza mi sie w momencie, gdy George, Zira, Cornelius i ta babka uciekają(Dokładnie scena, w której Charlton Heston sie goli:) od tego momentu nie wiem co sie stalo i jak to sie konczy. wiem , ze powinienem obejrzec to zeby sie zorientowac ale juz wyczerpaly mi sie zrodla. Gdyby ktos mogl mi napisac po krótce co sie dalej stalo bylbym wdzieczny:) podrawiam

użytkownik usunięty
Billy_Madison

na koncu jest jedna z najlepszych scen w histori, radze jednak obejrzec

Billy_Madison

Odpowiedź - tego nie można opisać. Jedna z najbardziej znanych scen w kinematografii...

Billy_Madison

witam jezeli chcesz to napisze dopiero wczoraj widzialem ten film poraz pierwszy w telewizji(sczescie)dawniej bylem za mlody zeby ogladac czego nie rozomiem to czas trwania 112 min a ja widzialem w 2 odcinkach ok 1,30 jeden dlatego to mosiala byc dluzsza wersja ale bardzo mi sie podobal bardziej niz nowa wersja tim burton .wiec wkoncu do twojego pytania to skonczylo sie jak we francuskim filmie glowny bohater wyroszyl ze swoja kobieta (nova)plaza na koniu wczasie podrozy znalazl na plazy cesc statuly wolnosci i sie zalamal i zrozomial podczas dalszej podrozy nastapilo czesienie ziemi pojawila sie skala ktorej wczesnie nie bylo heston zaginal w skale dziewczyna ktora mu towarzyszyla zostala sama podrozojac znalazla po czasie nastepnego astronaute ktory zostal wyslany w celu znalezienia statku kosmicznego ktory nie powrocil .napisz czy chcesz wiedziec jak dalej bylo niewiem czy to dobrze opisoje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones