PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180372}

Play

7,2 391
ocen
7,2 10 1 391

Play
powrót do forum filmu Play

o co chodzi?

użytkownik usunięty

nigdzie nie jest napisane o co chodzi w tym filmie> a obsada jest interesująca i te postacie...kobieta, mężczyzna....

ocenił(a) film na 9

Ten film jest na podstawie sztuki Samuella Becketta. Popis aktorski, a fabuła jak to u Becketta ("Czekając na Godota") - dla wytrwałych :-)

MPS

Tu jest ten film w dwóch częściach ...

http://pl.youtube.com/watch?v=NdTjRumkT9k

czester

ma ktoś napisy do filmu?

ocenił(a) film na 9
Ponik_Kolny

nie nadążył byś czytać

ocenił(a) film na 9

Tez nie wiem o co chodzi, ale film jest mroczny i chyba pokręcony. Mam wrarzenie ze oni tam "siedzą" za kare.

maadzia94

Oni nie żyją.

ocenił(a) film na 10

Mam do tego tekst w oryginale. Jak ktoś jest zainteresowany, niech się do mnie zgłosi:)

martuuuchas

jestem zainteresowana tekstem w oryginale, masz nadal możliwość jakoś mi go przesłać?

ocenił(a) film na 9

Gość w środku, miał romans z kobietą po swojej lewej. Po jego prawej natomiast siedzi jego żona. Wszyscy opowiadają historię tego romansu ze swojego punktu widzenia.

jak curikum napisał/a, on miał romans i żona się dowiedziała.

żyją we świecie absurdu. każdy opowiada historię ze swojego punktu widzenia, bo nie umią się komunikować (z czego wynika nie wiem jakim cudem miał żonę lub kochankę, ale absurd to absurd), żyją w tych urnach, jest to zagmatana sztuka powojenna.
pod koniec każdy myśli, że pozostała dwójka pójdzie razem. mężczyzna myśli, że jego żona i kochanka go zostawią i pójdą razem. kochanka myśli, że on wróci do żony. żona myśli, że pójdzie do kochanki.

użytkownik usunięty
FireBurnMeInside

wow, dziękuję za wypowiedź, szczerze mówiąc nie pamiętam, zebym kiedykolwiek coś pisała o takim filmie, niemniej może teraz do niego sięgnę ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones