PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813636}

Playmobil. Film

Playmobil: The Movie
6,0 2 196
ocen
6,0 10 1 2196
Playmobil. Film
powrót do forum filmu Playmobil. Film

masakra

ocenił(a) film na 1

najgorsza animacja jaką widziałam. Żarty których nie rozumiały dzieci i z których nie śmieją się dorośli, więc wszyscy siedzieli w milczeniu z gorzką świadomością że wydali na to pieniądze...

użytkownik usunięty
Anielah

Eeeeh dla mnie to było fajne a jak chodzi o zarty to we wszystkich filmach mi się nie podobają (no na Johnny English Nokaut się usmialem) ale ogolnie film i fabuła spoko

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Założę się, że w oryginale animacja jest dużo lepsza ;) A propo, czy ktoś się orientuje, czy polskie wydanie DVD zawiera angielską wersję językową? Z specyfikacji podanych na stronie EMPIKA wynika, że dostępny jest tylko polski dubbing -.-

użytkownik usunięty
RadAvoy

To DVD juz jest? Dzieki za info.
Ale nie wiem czy tam będzie oryginalna wersja

użytkownik usunięty
RadAvoy

O kurde jakby byl angielski dźwięk bylo by mega fajnie

Premiera DVD przewidziana jest na 09.01.2020 ;)

użytkownik usunięty
RadAvoy

ok

użytkownik usunięty
RadAvoy

Wiesz co zawsze powinna być angielska wersja, ale jakby nie było to poszukaj sobie w necie bo widziałem angielską wersję (ale bez napisów)

Niestety na polskim wydaniu DVD oryginalna wersja językowa nie jest dostępna, co jest moim zdaniem dość absurdalnym posunięciem. Przekonałam się o tym na własne oczy. Chyba nie będę miała innego wyjścia jak faktycznie obejrzeć Playmobil gdzieś w necie...

użytkownik usunięty
RadAvoy

A czemu ci na polskiej wersji nie zalezy?

użytkownik usunięty
RadAvoy

W necie patrzyłem czy nie ma wersji z napisami, niestety ale nie, ale można kupić na BD [BluRay] i tam napisy będą.

ocenił(a) film na 6
Anielah

Wyjmij kije z wiadomej części ciała, to będą Cię śmieszyć. Film bardzo dobry i śmieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones