PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5904}

Plotka

Gossip
7,0 16 729
ocen
7,0 10 1 16729
5,0 3
oceny krytyków
Plotka
powrót do forum filmu Plotka

Na szczęście nie jest to tylko film o plotce. W miarę rozwoju fabuły atmosfera gęstnieje i pojawiają
się nowe ciekawe wątki. To co dzieje się pod koniec nie tylko zaskakuje ale i ukazuje głębszą
warstwę całej historii . Widz odkrywa kolejne nowe wątki a historia do samego końca nie nudzi.
W pewnym momencie cały film nabiera "rumieńców" i historia robi się coraz ciekawsza.
Samo zakończenie zaskakuje po raz kolejny. Lubię takie filmy. twórcy filmu wodzą na pokuszenie,
zwodzą żeby na końcu okazało się że robią nas w bambuko.

armarange

To było ukratowane od ktorego momentu? :) Bo chyba nie od poczatku:P Dziwne, zgwalcil ja i jeszcze chcial ja zniszczyc.

ocenił(a) film na 7
Pawlovsky

Za mało pamiętam szczegółów ;)

armarange

Okey, ale dzięki ^^

Pawlovsky

Według mnie po pierwszym gwałcie on czuł się niewinny. Tłumaczył się, że ona tego chciała. A potem jak ona zniszczyła mu reputację w rodzinnym mieście on postanowił się na niej zemścić. Jeśli dobrze pamiętam plan z puszczeniem jakiejś plotki pojawił się jeszcze przed imprezą. Potem na imprezie Derrick wyczuł okazję, wykorzystał ją, a potem pewnie wpadł na pomysł z puszczeniem plotki, że ta przespała się z Edsonem. Wydaje mi się, że od razu wiedział, że ona w końcu zacznie podejrzewać Edsona o gwałt, mając za sobą traumatyczne przeżycia z przeszłości. Pewnie chciał ją upokorzyć, że została wykorzystana przez swoich dwóch chłopaków.

ocenił(a) film na 7
Pawlovsky

Dziwne, że chciał ją zniszczyć? Według mnie wcale. Typowy gwałciciel uważa, że to ofiara jest winna, bo prowokowała, sama chciała itd. A Naomi rozpowiedziała wszystkim o tym, co jej zrobił, więc stracił twarz. Bo nawet jak nie miała dowodów, więc go nie wsadzili, to i tak zła sława zniszczyła mu reputację.
Według pokręconego umysłu gwałciciela, to jak najbardziej jest się za co mścić i niszczyć dziewczynie życie.
A od którego momentu było ukartowane? Pewnie po tej rozmowie Jones z Naomi, gdy wspomniała Derrica. Zobaczyła, że coś jest nie tak, zaczęła drążyć i poznała prawdę. Zaproponowała swoje rozwiązanie (chłopak Naomi mówi, ze to był pomysł Jones), a tamci się zgodzili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones