PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 604
oceny
7,3 10 1 88604
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

Czujesz się jakbyś była w samym środku tego koszmaru. Wielkie emocje. Tak właśnie powinien
wyglądać film z gatunku thriller

mitsuko76

to jak przeżyłaś? przez cały film bez oddechu haha, nie no zartuje oczywiscie a film faktycznie trzyma w napieciu od poczatku do konca :) pozdrawiam

HardkorX

Sama się dziwię :)

ocenił(a) film na 8
mitsuko76

zgadzam się. Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 6
Iwet87

Kobiety inaczej odczują ten film aniżeli faceci. Z tym, że ani na chwilę nie można złapać oddechu to lekka przesada :)

karol_zzr

Poważnie, przesada? No popatrz, a myślałam, że faktycznie nie oddychałam.
A zauważyłeś może uśmiech na końcu mojej wypowiedzi? (gdzie mowa o oddechu)

ocenił(a) film na 6
mitsuko76

Może trochę wyjaśnię co miałem na myśli.

"Nie można przez chwilę złapać oddechu" Oczywiście nie wziąłem tego dosłownie :D Człowiek w bezdechu wytrzyma kilkadziesiąt sekund, najbardziej wprawieni nawet kilka minut. Interpretować te słowa można w sposób taki, iż coś niesamowicie trzyma w napięciu, zapominasz zupełnie o rzeczywistości, film pochłania Cię w stu procentach. Ja dalej twierdzę, że ocenianie w ten sposób akcji w tym filmie jest na wyrost. Film jest niezły, nie powiem, momentami trzyma w napięciu. Zauważyłem uśmiech :D Pozdrawiam.

karol_zzr

Troszkę się zjeżyłam, teraz myślę, że zupełnie niepotrzebnie :)
Do mnie ten film widocznie bardziej "przemówił", bo trzymał mnie w napięciu przez większość czasu.

Również pozdrawiam :)

mitsuko76

Również podpisuje się pod tym że ogląda się w napięciu do końca. No i oczywiście końcówka była najlepsza ;-)

Jessica_TB

Końcówka wymiata :)

ocenił(a) film na 7
mitsuko76

Coś w tym jest co mówisz, ja bym się wręcz omal udusił i jedyne "połączenie" jakie pamiętam to te z pogotowiem ratunkowym :)

ocenił(a) film na 5
mitsuko76

Nie chce być nie uprzejmy, ale chyba nie widziałaś konkretnych thrillerów.

RAC_79

W takim razie poleć coś co mnie wbije w krzesło :) Dla ułatwienia dodam, że filmów obejrzałam 582, w tym thillerów wg. klasyfikacji Filmweb 118, a jak się okazało te konkretne wciąż przed mną.

ocenił(a) film na 5
mitsuko76

Nie oszukujmy się, ale Połączenie nie należy do ścisłej czołówki, popatrzmy na to obiektywnie. Jeżeli chcesz obejrzeć coś podobnego, nie zobowiązującego polecam Ci 'Potrzask'. Jestem przekonany, że Ci się spodoba. Co do czegoś bardziej ambitnego w tym gatunku to moim zdaniem Pogrzebany, ścisła czołówka moim zdaniem, bo zrobić film w jednym miejscu, który trzyma w napięciu naprawdę jest ciężko. Nie będę wymieniał na ślepo innych tytułów, bo nie będę bawił się w ciuciu-babkę... Ale zobacz sobie jeszcze To nie jest Kraj dla starych ludzie, co prawda to nie typowy thriller, ale...Zresztą zobacz sama.

RAC_79

'Pogrzebany' oglądałam, dość dobry, duży plus za fakt, że akcja rozgrywa się w jednym miejscu, ale na pewno d... nie urywa :) .
Sam przyznasz, że 'ścisła czołówka' to bardzo subiektywne stwierdzenie, jeśli wziąć pod uwagę opinie i oceny na Filmwebie. 'Połączenie' plasuje się dużo wyżej niż zarówno wspomniany 'Pogrzebany' jak i polecany przez Ciebie 'Potrzask'.

Musisz przyjąć do wiadomości, że to co zrobiło wrażenie na Tobie, niekonieczne zrobi na innych i na odwrót. Widocznie każdy ma inne psychozy i co innego na niego działa :)

Chętnie natomiast obejrzę 'To nie jest Kraj dla starych ludzi', do którego kilka razy się przymierzałam, ale do tej pory jakoś bezskutecznie.

ocenił(a) film na 5
mitsuko76

Przecież specjalnie podałem Ci tytuły podobne do połączenia (szybkie tempo, bla, bla) żebyś sobie obejrzała tego typu filmy skoro podobało Ci się połączenie.

Nic nie przyznam, bo "ścisła czołówka" to ścisła czołówka, bez zbędnego bawienia się w jakieś sentymenty. Dlatego też podałem konkretne kino, które bazuje na zupełnie innych podstawach. To nie jest szybki film, o którym zapomnimy za tydzień, dwa.

Obejrzyj sobie jeszcze Purpurowe Rzeki, to jest piękne połączanie thrillera z kryminałem. To jest kino i rozrywkowe i dla wymagających zarazem. Tego powinno wymagać się od kina, a nie poddawać się pokosom hamburgerowych rozwiązań.

użytkownik usunięty
mitsuko76

Film był ciekawy, dużo akcji, adrenaliny, serce mi czasem waliło jak oszalałe, tak już mam przy tego typu akcjach. Zawsze mi się bardzo podobała Hale Berry, śliczna, seksowna kobieta, miło się na nią patrzy. Powiem jeszcze, że bardzo podoba mi się twoje zdjęcie profilowe, bardzo ładne, ach trochę się rozmarzyłem.

ocenił(a) film na 9
mitsuko76

Genialny film, rzadko się takie ogląda które wciągają już od samego początku i trzymają równy wysoki poziom do samego końca.

van_der

Zgadzam się. Bardzo dobry film, bez seksu, wielu wulgaryzmów, zbędnego mordobicia. Wyjątek w kinie 21 wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones