PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 625
ocen
7,3 10 1 88625
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

film przyzwoity. Sam pomysł świetny, film mimo wszystko realistyczny i trzymający w napięciu
prawie do końca.

ocenił(a) film na 7
berni_

Moim zdaniem filmik bardzo dobry i tak jak ty uważam że był to świetny pomysł by ukazać prace tychże ludzi robiąc od razu thriller z psycholem w tle jednak rozwaliło mnie kilka głupich momentów najważniejsze z nich to gdy nasza operatorka przyjeżdża na te za dupie a tam ni ma policji do tego znajduje kilka metrów dalej telefon nie mówiąc że w USA większość takich domów ma schron nie mówiąc też że zasięg musiał być gdyż wcześniej tamten wzdychał do telefonu tej blondi i po ostatnie już widzę jak by się odważyły zejść i zamknąć kolesia na dole wstyd dla twórcy za takie błędy nie mówiąc że wyśmiał policje na maksa.Nurtuje mnie też po tym filmie jedna rzecz Czy mamy w końcu pomagać czy nie bo sami widzieliście jak to się kończyło?!Pozdrawiam ode mnie 7.5/10.

ocenił(a) film na 8
DemiaN

Nie musiało być zasięgu, mogła być inna sieć:).

ocenił(a) film na 7
phoxx

Ano masz racje jednak wątpię by w Stanach Zjednoczonych byli również tak mierni operatorzy telefonów komórkowych jak u nas ;).

DemiaN

Przecież ten telefon wpadł do schronu to gdzie tam znajdziesz zasięg ? Sam film bardzo mi się podobał i trzymał w napięciu ;). Jeżeli chodzi o niedociągnięcia to bardziej bym się burzył o to że pojechali do niego do domu ci sami policjanci co szukali jej w terenie co jest absurdem bo wiadomo było że ucieka, ale to film amerykański i głównie nastawiony na rozrywkę więc jak dla mnie 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones