PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 625
ocen
7,3 10 1 88625
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

Powiem tak trzymał w napięciu , końcówka bardzo fajna choć naciągana.
Widzę że wielu osobom nie podobał się koniec filmu , powiem tak ja spodziewałem się
standardowej końcówki , policja zjawia się na miejscu ,dziewczyna uratowana i przestępca
idzie do kicia. Tu film mnie zaskoczył , sprawiedliwości stało się za dość . Fakt było naciągnę
bo jak ona znalazła tak szybko jego kryjówkę a cały armia policji już nie . Ale gdybym to ja był na
miejscu tej kobiety też bym nie wezwał policji . Mało tego jeszcze bym zmasakrował gościa ,
palce mu po obcinał , oko wydłubał niech cierpi , dla takich nie powinno być procesu ani sądu.
Tylko wielogodzinne tortury fizyczne aż do śmierci. Brawo dobrze postąpiły psycholów trzeba
karać ich własną bronią. Policja i tak go nigdy nie znajdzie. A jakby ktoś odkrył nawet po wielu
latach , to i tak nikt by nie bronił praw psychopaty co zabijał . Chociaż po cichu liczyłem że
policja go znajdzie i rozstrzelają go tam, tęż było by dobre . Końcówka super.

ocenił(a) film na 6
Ravencrest

I Twoim zachowaniem udowodniłbyś jak sam jesteś popaprany. Jak torturowanie jakiegoś człowieka czy zwierzęcia może dać przyjemność nawet jeżeli jest psycholem, torturując cokolwiek sam stajesz się psycholem :)

DeadHawk

a kto mówi o torturowaniu zwierząt , weź mi nie przyklejaj plakietek , zaraz zrobisz ze mnie pedofila :P . Ja nic o torturowaniu zwierząt nie mówiłem .

Czyli według ciebie gwałciciele , pedofile , porywacze wszyscy zasługują na sprawiedliwy proces ?

Powiedz to rodzinom którym właśnie tak umarły dzieci przez takich psychopatów.

Ciekaw jestem jak tobie syna czy córkę by taki zabił , gdzie twoja zimna krew i opanowanie by było .

Psychol taki powinien tego doświadczyć tego co sam zrobił

w jednym masz rację :) , dla psychola który by mi zabił córkę też byłbym psycholem :)

ocenił(a) film na 6
Ravencrest

Ja jestem po prostu zdania, że niektórych rzeczy nie idzie w żaden sposób naprawić i jedynym wyjściem jest próba zapomnienia o tym. Oczywiście nie jestem w stanie przewidzieć jak ja bym się zachował w takiej sytuacji. Jednak nigdy nie uważałem, że psychola który krzywdził kogoś trzeba skrzywdzić tak samo, dla mnie bardziej przekonujące jest zutylizowanie takiego osobnika i stracenia na niego jak najmniej czasu oraz próba zmiany na coś lepsze teraźniejszości :P Ludzie pragnący zemsty zawsze przegrywają taka jest niestety bolesna prawda. Nawet gdy zemsta się uda to nic nie zmienia. To jest taka moja teoria bo nie byłbym pewnie w stanie się kontrolować po stracie kogoś bliskiego bez odpowiedniej pomocy.

ocenił(a) film na 6
Ravencrest

"a kto mówi o torturowaniu zwierząt , weź mi nie przyklejaj plakietek " nie miałem kompletnie takiego zamiaru :) Jak tak to wygląda to sorki :) ja po prostu czytałem też o przypadkach, że np pies zagryzł jakieś dziecko i rodzic złapał tego psa i się miesiącami nad nim pastwił.

ocenił(a) film na 8
DeadHawk

uffff juz myslalem ze rodzic zagryzl psa

ocenił(a) film na 9
DeadHawk

jest róznica między zwierzęciem, a człowiekem który drugiej osobie zadaje rozmyślnie, często czerpiąc z tego satysfakcję, brutalną śmierć bądź tortury; taki osobnik sam na własne życzenie zrzeka się człowieczeństwa i uprzedmiotawa w najgorszy możliwy sposób swoją ofiarę, dlatego zasuguje na najsuroszy wymiar kary, mam na myśli karę główną.

ocenił(a) film na 9
DeadHawk

I tu się zgodzić nie mogę. Wyobraź sobie, że jakiś sku*wiel zgwałcił i zabił Ci dziecko, albo brutalnie zamordował kogoś bliskiego (nasz "wspaniały" bohater żywcem skalpował dziewczyny, juz sama myśl o tym mnie osłabia) a poóżniej wyobraź sobie, że zostajesz z tym kimś sam na sam i masz przewagę... Co zrobisz? Zadzwonisz na dyspozytornię policji? :)))

ocenił(a) film na 8
Ravencrest

A ja sie z Toba zgadzam w 100 procentach. Mi sie koncowka podobala. Bylam bardzo zaskoczona, ale po przemysleniu stwierdzam, ze przynajmniej byla oryginalna.
"Brawo dobrze postąpiły psycholów trzeba karać ich własną bronią."- z tym tez sie zgadzam ;)

rodzyna132

Dziękuję :) za zrozumienie , końcówka była bardzo satysfakcjonująca ten człowiek przynajmniej częściowo poczuję na własnej skórze jak to jest być ofiarą. Znęcał się nad innymi i sprawiało mu to tyle frajdy niech teraz sam poczuję jak to jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones