PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 625
ocen
7,3 10 1 88625
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

słaba 5 !

użytkownik usunięty

głupota goni głupotę...( typu kmórka wypadająca z ręki w najważniejszym momencie i wiele innych) , noty 9 to chyba przesada, gra Berry słabiutka...czekałem aż sie skończy...

ocenił(a) film na 5

Zgadzam sie do pewnego stopnia, Fajny pomysł na film(coś nowego) pokazuje jak duża odpowiedzialność spoczywa na operatorach. Koncówka filmu beznadziejna. Samotna operatorka niczym supermen odnajduję i ratuje zagininą dziewczynę, nie dzwoniąc po gliny.5/10

ocenił(a) film na 5
kaliber018

zgadzam się z panami,film ujdzie w tłumie a końcówka faktycznie beznadziejna.

ocenił(a) film na 5

Pozostaje mi się z wami zgodzić. Film średni, końcówka beznadziejna, a główny czarny charakter to jakiś amator, nie odebrał dziewczynie telefonu, nie przeszukał jej w ogóle, mógł ją też związać, by nie powodowała problemów. Co do końcówki, to lepiej byłoby przemilczeć, lecz napiszę jednak kilka słów... Jak już ktoś wspomniał, główna bohaterka zamiast powiadomić policję, to sama jak Rambo rozpoczyna poszukiwania, co jest dla mnie żenujące i typowo amerykańskie - to nie jest w tym wypadku komplement. Konkludując film można zobaczyć i szybko o nim zapomnieć.

ocenił(a) film na 7
ZwiastunNocy

trochę niedorobek było ale przyjemnie mimo to się ogladalo, także to cos nowego i pozytywne zaskoczenie w 2013 roku

ocenił(a) film na 4

racja film tragedia, glupota za glupota i nic nieprzewidywalnego

film w porzadku, zadna rewelacja, ale znow nie jakas beznadzieja jak to piszecie. ciekawy temat, cos innego, trzyma w napieciu, moze troche typowo po amerykansku,ale nie jest zly. dobrze sie ogladalo. a gra Halle Berry dobra - aktorka potrafi swietnie przekazac widzom emocje. mowicie,ze slaba - to zobaczcie grę Kurylenko w filmie " niepamiec" - tam widac ewidetny brak szkoly i doswiadczenia, to jest slaba gra aktorska ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones